TV3 ekstrēmo pārvērtību šovā veikta sarežģītākā operācija

9 komentāri

Latvijā vērienīgākajā plastisko pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” šīs nedēļas raidījumā tika piedzīvots tas, ko projekta dalībniece Danēla bija gaidījusi kopš agras jaunības, – operācija, kas viņu atbrīvoja no milzīgā izmēra krūtīm.

31 gadu vecā Danēla Krūmiņa valkā K izmēra krūšturi un kopš tīņu gadiem cietusi no pazemojumiem un nievājošām replikām.

Jaunā sieviete sapņo, ka puiši skatītos viņas acīs, kā arī vēlas izbaudīt sportiskas aktivitātes, bez kauna sajūtas izģērbties pludmalē un cer atbrīvoties no neciešamajām muguras sāpēm un ārstu prognozēm, kas krūšu lielā svara dēļ brīdina par kupra veidošanos.

Plašāku Danēlas stāstu par dzīvi ar milzīgajām krūtīm lasi šeit!

Danēlas krūšu samazināšanas operācija bija nopietns izaicinājums pat pieredzējušajiem ķirurgiem, jo mērķis ir ne tikai samazināt apkārtmēru, bet arī saglabāt krūšu jutību un piena dziedzeru funkcionalitāti.

”Šī operācija ir vissarežģītākā operācija, ko mēs veicam šajā projektā,” atzina medicīnas zinātņu doktors, plastiskais ķirurgs Eduards Jurševičs.

“Kad es redzēju Daniēlu, es uzreiz sapratu, ka man viņai ir jāpalīdz, lai gan apzinājos, ka operācija nebūs no vieglākajām. Daudzi ārsti, kuri nodarbojas ar krūšu rekonstruktīvo ķirurģiju, viņu neuzņemtos kā pacienti. Mēs apzinājāmies riskus: iedomājieties, ja šova laikā kaut kas noietu greizi!

Bet, tieši pateicoties šim projektam, mēs varējām parādīt, cik augsta līmeņa operācijas iespējams veikt Latvijā un mūsu klīnikā ”Lipex”,” tā Dr. Jurševičs.

Seko līdzi Danēlas un pārējo šova dalībnieku pārvērtību ceļam katru ceturtdienu plkst. 22.00 kanālā TV3 un jebkurā laikā un vietā video satura platformā Go3!