Transpersonai Madarai jaunais gads iesācies uz skumjas nots

Pēc plastisko pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” transpersonas Madaras labi iesākto izaugsmi iedragājuši no viņas neatkarīgi apstākļi – jaunā koronavīrusa izplatības iegrožošanai pieņemtie ierobežojumi. Mēnesi pēc šova noslēguma viņa neslēpj – jūtas nomākta un, tāpat kā daudzi līdzcilvēki, gaida, kad būs iespēja pilnu krūti mesties dzīvē.

Atpakaļ uz rakstu

40 komentāri

 • Lonija Treimane
  • Madara Marta Šterna

   Madara Marta Šterna

   Lonija Treimane Ja Jums tas nav interesanti, tas nenozīmē, ka citiem nav. Ja nav interesanti, nevajag lasīt 😛
 • Linda Demme

  Linda Demme

  Es padomāju, kas traģisks noticis.
  Izrādās pandēmija. Laikam tikai viņai vienai (vai viņam?🤷‍♀️).
 • Elga Anna Stasko

  Elga Anna Stasko

  Pretīgi 🙈 bērniem viena labdarības akcija pēc otras - naudas nav!!!! Bet šitie nepareizie lai taču dara ko grib-griež nost vai līmē klāt🙉 bet lai dara to par savu naudu😡 tā taču ir nodokļu maksātāju nauda, jo nsv dzirdēts, ka šiem projektiem būtu kādi mecenāti. Murgs🙉nu ne tādā nabadzīgā valstī tas būtu jāsponsorē un jāreklamē. Vai tiešām vajag lai tādi sarodas arvien vairāk. Pietiek, ka valdībā jau pilns ar zilajiem...
  🙈
  • Madara Marta Šterna

   Madara Marta Šterna

   Elga Anna Stasko Cik man zināms, neviens no šoviem NAV un nekad netiks taisīts par nodokļu maksātāju naudu. Cik var muldēt neizpētot neko ? Pirms kautko sākt rakstīt/apgalvot, vēlams būtu sākumā izpētīt.

   Jūsu izrādītā nekompetence, par Jums ļoti daudz ko izsaka ...
  • Elga Anna Stasko

   Elga Anna Stasko

   Madara Marta Šterna no kurienes tad tā naudiņa???😂Pati sapelniji??? Par manu kompetenci ne tev spriest!!! Skaties, ka pati tiec galā ar kompetenci kas īsti esi....!
  • Madara Marta Šterna

   Madara Marta Šterna

   Elga Anna Stasko Cik es saprotu, ir viens no šiem 2 variantiem (varbūt ir vēl kādi varianti, nezinu):
   1) tie, kuri sniedza šīs pārmaiņas to apmaksāja paši (kur pretī sanāk reklāma)
   2) Tv sabiedrība iepērkot safilmēto materiālu sanāk, ka apmaksā visu.

   Šeit kārtējo reizi redzams, ka tuvredzīga esat. Kā arī papildus atkal paspīdējāt ar savu "izcilo" kompetenci, jo redziet - kompetence neatbild par to, kas cilvēks ir, bet gan to, cik liela sapratne par lietām piemīt šim cilvēkam konkrētajā jomā (šinī gadījumā pēc Jūsu aizsāktās tēmas par to, kurš apmaksā utt...).

   Tāda nelaba aizdoma, ka Jūs pat nesapratāt, ko šis vārds nozīmē - tālab iepriekšējā rindkopā visu skaisti apskaidroju. A tas, kas es esmu - nav Jūsu darīšana, dzīve man ir piespēlējusi nepareizu ķermeni, kā rezultātā - tas tiek mainīts uz tādu - kurā es spētu justies labi, kurš man neizraisītu riebumu, bet Jums to nesaprast, kā arī nevienam citam, kurš nav izjutis dzimuma disforiju.

   Jauku vakaru.
  • Elga Anna Stasko

   Elga Anna Stasko

   Madara Marta Šterna nu lūk, 2)Tv sabiedrība iepērk....bet par kādu naudu??? Viņu peļņu veido skatītāji, tātad parastie mirstīgie👌tai skaitā arī es🤔
  • Madara Marta Šterna

   Madara Marta Šterna

   Elga Anna Stasko Arī šeit, Jūs nēesat sapratusi. TV3 pelna paši naudu, valsts viņiem nemaksā, tālab mēs maksājam par to - lai varētu skatīties - pat virszemes TV bez maksas šo skatīties nevar. Maksā tie - kas maksā naudu par šī kanāla abonēšanu
  • Elga Anna Stasko

   Elga Anna Stasko

   Madara Marta Šterna nu ja🙉es arī maksāju!!!!!!!! 😡Kurā vietā es teicu, ja valsts viņiem maksā? 😡
  • Madara Marta Šterna

   Madara Marta Šterna

   Elga Anna Stasko
   Šajā izteicienā, Jūs to teicāt (citēju): "tā taču ir nodokļu maksātāju nauda, [...] Murgs🙉nu ne tādā nabadzīgā valstī tas būtu jāsponsorē". Šinī gadījumā, tā vairs nav nodokļu maksātāju nauda, bet gan brīvprātīgs pirkums.

   Un nav ko dosmoties, ka nespējat atcerēties, ko esat rakstījusi. Atmiņa ir dīvaina lieta, kādam tā ir labāka, kādam sliktāka - tā pat kā ar izpratni par lietām, vai vienā vārdā kompetenci, vai tā pat kā pieklājība vai spēja paklusēt, kad nav ko teikt.

   Joga esot ļoti labs veids, kā nomierināties, un neizgāzt žulti uz visiem.

   Jums ir pilnas tiesības neabonēt šo kanālu, un tad nebūs jācepās, ka apmaksājat kādam kautko, vai tas būtu man šīs operācijas, vai kādam Jurčikam šķīvi (kuru saplēš) un dzīvošanu pāris nedēļas par velti, vai tur kādai citai dāmai, kurai piedāvā skaistuma procedūras. Kāda Jums starpība, kur tā Jūsu samaksātā nauda nonāk, ja Jums tiek sniegta izklaida Jūsu gaumei?
  • Elga Anna Stasko

   Elga Anna Stasko

   Pilnīgi slims cilvēciņš tu esi😂konteksts pavisam cits!! Tiec galā ar sevi - ne tu sajēdz kas esi, ne tev skaidrība kas apmaksā tos šovus. Taisi labāk savas operācijas, kad tiksi pie kārotā😂vai kārotās...., varbūt nomierināsies! 🤮Normālos neinteresē šitādi tipi, kas paši nav savās ādās😂, bet iedomājas, ka ielienot kkādā šovā jau ir zvaigznes!🤮Iesaku galviņu arī paārstēt!😂
  • Madara Marta Šterna

   Madara Marta Šterna

   Elga Anna Stasko Diemžēl, man ar rūgtumu jāsaka, ka Jūs neredzat to - kā tas ir, un iedomājaties, ka visu zinat. Es pieļauju, ka visu nezinu, tālab neapgalvoju pilnīgi neko, izsaku savu skatījumu. Ar sevi jau esmu tikusi galā, ja Jums nav skaidrības ar sevi, tas nenozīmē, ka citiem arī nav. Jūsu zināšanai, es esmu pavisam mierīga, kā redzat es nevemstos, neizsaku dusmas, un nerunāju necenzētiem vārdiem, un personīgiem apvainojumiem. Pie tam, kautgan man nav nekāda lielā izglītība, es protu izteikties pieklājīgi, ievērojot elementārās normas - uzrunājot cilvēku uz "Jūs" vai "Tu", kas Jūsu gadījumā ir bezpersoniski lietot "tu", kas jau nosaka to, ka Jūs necienat cilvēkus. jo nepazīstamus cilvēkus parasti uzrunā uz "Jūs", un tikai pie abpusējas piekriššanas var izmantot "Tu". Paskaidrošu - uzrunā raksta ar lielo burtu, rakstot ar mazo - Jūs izrādat necieņu nepazīstamai personai, un pēc elementārās psiholoģijas - tas nozīmē, ka pati sevi necienat. Cieņu cilvēks var zaudēt vai iegūt, bet rakstot par nepazīstamu cilvēku, izrādot uzreiz necieņu, var saprast, ka pati sevi necienat.

   Papildus - lūdzu parādīt man, kur ir rakstīts kas ir "norma", lai Jūs varētu sevi definēt, kā normālu cilvēku, un mani kā nenormālu.

   Es neiedomājos, ka esmu zvaigzne, bet izskatās, ka tiem - kuriem patīk necenzēti un personīgi apvainojumi, kremt - ka es esmu tikusi pie kārotā, pie tā - kas man liek justies labi. Pieņemu, ka tiem - kuri šeit izsakās necenzēti un ar apvainojumjiem - ir skaudība, ka kādam citam cilvēkam iet labāk, ka cits cilvēks jūtas labāk - tālab jāizspļauj žults, lai varētu sajusties labāk, kad liekas - ka tas sabojā citiem dzīvi.

   Par galviņas ārstēšanu - varētu Jums ieteikt to pašu, jo ja Jūs šis personīgi neskar, tad ko lienat, kur nevajag ? Paārstējat galviņu, lai varētu saprast - ka nēesat pasaules naba, un katrs cilvēks zem šīs saules ir tiesīgs dzīvot, lai vai kāds viņš ir. Kad sapratīsiet, ka neviens Jums neko nav parādā, ka savu dzīvi vedojat Jūs pati, tad arī dzīvot paliks vieglāk, kad savus mērķus centīsities sasniegt pati. Apskatot Jūsu FB profilu redzu, ka piedalāties ļoti daudz "konkursos", cenšoties iegūt kautko, nenpelnot to. Manā dzīvē - viss, kas man pieder, un ir - ir tikai un vienīgi sevis nopelnīts. Zinu ka gribēsies apvainot par to, ka piedalījos šovā - bet arī uzreiz varu pateikt, tas ka mani pieņēma šovā, bija darbs, mērķtiecīgs darbs - tas nebij tā, ka neko nedarīju tā labad.

   Ja Jūs šis neinteresē - kālab lasat, kālab pievēršat uzmanību tam, kas Jūs neinteresē ?

   Man arī daudz kas neinteresē - bet tas nenozīmē, ka tagad līdīšu iekšā rakstīt ar žulti pildītus komentārus. Elementāra dzīves patiesība - ja neinteresē, nelasi/neskaties/neklausies. Ja esi ienākusi izlasīt - tātad interesē, bet vienalga jāuzraksta, ka neinteresē.
  • Elga Anna Stasko

   Elga Anna Stasko

   Madara Marta Šterna 😂jau par to vien, ka apgalvo, ka viss pašas nopelnīts-gatavais cirks😂ja pats!!!!! tā pelnītu, šovos nelīstu, bet pārtaisītu sevi pats par savu naudu😂😂😂
  • Madara Marta Šterna

   Madara Marta Šterna

   Elga Anna Stasko un tas ir viss ko spēj pateikt ? Man nāk smiekli... tā ir - ka neredzi tālāk par degungalu. Piedalīšanās šovā tiek nopelnīta, un samaksa šinī gadījumā ir operācijas. Tiešām aprobežotība. Tik pat labi var teikt, ka ja tev ir bērns, tad tas nav nopelnīts. bet gan saņemts ... tai pat laikā - tiek ieguldīts daudz kas, lai šis bērns būtu. Bet ja to visu skatās ar Jūsu saprašanu, tad man tiešām žēl Jūsu tuvredzības.
  • Elga Anna Stasko

   Elga Anna Stasko

   Madara Marta Šterna atvaibo, nelasu vairs.nudien neinteresē šitās tukšās penteres, būtu vēl sieviete pretī, bet... 😂Gudrākais atkāpjas, tā ka paliec mierīga🙉
 • Ivars Jakimcovs

  Ivars Jakimcovs

  Man liekas ka uz skumjas nots tas gads sākās, kad džeks iedomājās, kad viņš ir Madara 😁😁
 • Maris Sveicars
 • Déane Dubiz

  Déane Dubiz

  Sveiki visiem !!!
  Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Ja tā: jūs varat saņemt 3% aizdevumu 72 stundu laikā.
  Nepieciešams:
  - Jauns mājas pirkuma aizdevums
  - finanšu aizdevums
  - reāls kredīts
  - investīciju aizdevums
  - Aizdevums automašīnai
  - Personīgais aizdevums
  - konsolidētais parāds
  - aizdevuma maksājums

  Jebkura veida aizdevums skaidri definētam projektam. Ja jums tas ir nepieciešams, sazinieties ar mani pa Whatsapp: +33 752304017

  [email protected]

  https://www.facebook.com/106777441307544/posts/106782871307001/?sfnsn=mo

  sirsnīgs
 • Andris Boičuks

  Andris Boičuks

  Jo tālāk,jo lielākā caurumā!
  Latvijā mirst cilvēki,kuriem nepietiek naudas līdzekļu slimību ārstēšanai,bet tā vietā labāk šova pēc izgāzt neskaitāmus tūkstošus lai "kautko" pārvērstu par "hu..viņ zin ko"
  Man nav nekādu tiesību aizvainot tos,kuri izvēlējušies ne to orientāciju,bet nafig tas viss ir jāpublisko un pārējiem jāpieņem kā kautkāda norma?
 • Edgars Irish

  Edgars Irish

  Paraudi vēl, varbūt atbrīvos no covid ierobežojumiem. Nemaz nebrīnītos pie šitas valdības 😂
 • Transpersona
 • jūs smejaties?

  jūs smejaties?

  Kāda Madara? Tas taču Māris! Viņš taču divus bērnus ar savu dzimumlocekli uztaisījis!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!