Transpersona Madara beidzot piepilda sapni par skaistu un sievišķīgu smaidu

223 komentāri
Transpersona Madara beidzot piepilda sapni par skaistu un sievišķīgu smaidu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Transpersona Madara, kurai šovā ”Operācija: Jauna dzīve” tika veiktas sejas plastiskās operācijas, jūtas arvien labāk, un šova jaunākajā raidījumā piepildījās viņas sapnis par nevainojamu un sievišķīgu smaidu.

Šova ”Operācija: Jauna dzīve” laikā 37 gadus vecajai transseksuālai Madarai Martai Šternai tika veiktas piecas sejas plastiskās operācijas – pieres formas korekcija, plakstiņu operācija, biša kamoliņu izņemšanas operācija sievišķīgākam smaidam un bedrītēm vaigos, zoda liposakcija un zoda kaula slīpēšana.

Madara godam izturējusi sejas plastiskās operācijas

Lai novērtētu operāciju rezultātu, mēnesi vēlāk plastikas ķirurgi bija uzaicinājuši Madaru uz pēdējo konsultāciju. Kā novērtēja plastiskais ķirurgs Vadims Klimecs, viņas rehabilitācija norit pēc plāna.

”Man sejas pamatojuma krāsa ir nomainījusies no gaišas uz tumšu, tas nozīmē, ka atkal varu iet uz lāzerepilāciju, un man atļāva to darīt. Viss ir kārtībā. Un es uzacis beidzot varēšu piekoriģēt. Un tad tiešām varēs redzēt rezultātu operācijām.

Atsākot hormonus (hormonu terapiju – red.), man uzreiz sajūtas mainās un atkal dzīvesprieks rodas. Ir pacilāts garastāvoklis, jo kaut kas ir tuvāk manam mērķim,” priecājās Madara.

Viņa atzina, ka pēdējās nedēļas laikā, kad hormoni jau iedarbojušies un arī atveseļošanās pēc plastiskajām operācijām norit veiksmīgi, ”ir drausmīgi labas sajūtas”: ”Un katru dienu sajūtas arvien kāpinās uz augšu, un dzīve iet uz priekšu.”

Kad Madarai plastiskās operācijas jau bija aiz muguras, pilnai laimei pietrūka žilbinoša smaida, un zobārstniecības klīnikā ”Confidental” beidzot piepildījās viņas sapnis par perfektiem zobiem.

”Es redzu to, kā pacients smaida un cik viņš ir laimīgs, un es domāju, ka viņa turpinās smaidīt un dzīve tagad iet tikai uz augšu,” atzina estētiskās zobārstniecības eksperts Dr. Raivis Sietnieks.

Madara neslēpa, ka bija laiks, kad viņa par saviem zobiem īpaši nerūpējās, bet kopš jaunās dzīves sākuma sākusi to darīt, jo dzīve ieguvusi papildu vērtību, kas nav vienkārši to nodzīvot, bet nodzīvot skaisti. ”Tāpēc arī viss šis tiek darīts,” tā Madara.