Transpersona Madara asi nosoda NA plānu Satversmē noteikt, kas ir “pareizās” ģimenes

Plašu viļņošanos sabiedrībā raisījis Nacionālās apvienības (NA) ierosinājums Satversmē labot 110. pantu, nosakot, ka ģimene ir savienība starp vīrieti un sievieti. Rosinājumam ir gan atbalstītāji, gan pretinieki, kuri to uzskata par diskriminējošu, viņu vidū – arī TV3 šovā “Operācija: Jauna dzīve” iepazītā transpersona Madara Marta Šterna.

Atpakaļ uz rakstu

24 komentāri

 • T
 • IKA

  IKA

  REĀLI VEMT MAN GRIBĀS NO ŠITIEM LAIZĪTĀJIEM STUMĒJIEM PA PAKAĻU.ģimene ir,bija un būs vīrietis sieviete bērns!
 • Niklāvs

  Niklāvs

  Visi tā čīkst par tām normālajām ģimenēm, bet būsim reāli, lielākoties mātes savus bērnus audzina vienas pašas. Arī fakts ir tāds, ka tādi, kā viņi jums to "normālo ģimeni" neizjauks, tāpēc varat būt mierīgi. Tātad jūs sakat, ka tie ir slimi cilvēki, pat ja tā būtu, tad viņi sabiedrībai nenodara pāri nekādīgi, kā piemēram - maniaki, pedofīli, afēristi, u.c. Jūs būtu labāk cīnījušies par visiem šiem, kas spēj cilvēkus traumēt pat uz visu dzīvi (tai skaitā var arī gadīties jūsu bērni). Nekad, nekad NEUZDROŠINATIES nosodīt nevienu, kura dzīves gājumu neesat nostaigājuši. Ar saviem stulbajiem aizspriedumiem tāpat viņus nekad neietekmēsiet, jo viņi ir spēcīgāki par jums visiem, dzīvojot lielu dzīves daļu vai pat visu mūžu ķermenī, kurā nejūtas brīvi un ir ieslodzīti. Viņi tiks tālāk, viņi ar laiku pilnveidosies, un sāks līdzināties tam īstajam ES, par kuru sapņoja. ES TICU, KA VISS IZDOSIES!
 • ...

  ...

  Pareiza ģimene ir vīrietis un sieviete, kuri audzina bērnus. Nemūžam neatzīšu nekādas lezbiešu vai pidarasu un visu tamlīdzīgo dabas kļūdu prasības atzīt jūs par normāliem. Jūs esat dabas kļūdas un neesat normāli
 • Toto
 • Amadejs

  Amadejs

  Tiešām smiekli nāk -kurš te ko asi nosoda!Būtu savedis savu galvu kārtībā..bet tas laikam nav iespējams!Atradusies sabiedrības vērtība!
 • Hmm

  Hmm

  Asi nosodu ar psoho slimìbām sirkstošu cilvēku izteikumus.Ģimene tas ur V+S=Bērni pārējie slimie lai ārstējās...
 • Hmm

  Hmm

  Asi nosodu ar psoho slimìbām sirkstošu cilvēku izteikumus.Ģimene tas ur V+S=Bērni pārējie slimie lai ārstējās.
 • Cibiņš

  Cibiņš

  Mārim derētu Ģinterenē galvu apārstēt nevis kaut kādas iespējamās izmaiņas Satversmē kritizēt.
 • Elza

  Elza

  Saprotu Madaras skumjas bet nevar taču grozīt valsti tā kā to gribētu Madara,jāatrod ir kompromiss visiem.Madara var doties uz valsti kur tas ir likumos un tur laimīgi dzīvot.Un pēdējais satversme ir grozāma kā rubika kubiks un es neliktu uz tās vispār pat elementārās cerības uz cilvēktiesībām.Redzot kā attīstās notikumi virsū nāk totalitārisma briesmas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!