Sapņo par Holivudas cienīgu smaidu? Skaists un veselīgs smaids ir veiksmīga un laimīga cilvēka vizītkarte!

3 komentāri
Sapņo par Holivudas cienīgu smaidu? Skaists un veselīgs smaids ir veiksmīga un laimīga cilvēka vizītkarte!

Dr. Raivja Sietnieka estētiskās zobārstniecības klīnika piedāvā dažādus risinājumus, lai smaidu izveidotu vēl pievilcīgāku. Ikvienam pacientam tiek veiktas visas nepieciešamās procedūras, lai tie saņemtu vajadzīgo zobu aprūpi.

Klīnikā pieejamas gan vienkāršākas manipulācijas, gan arī sarežģītākas, katra pacienta situācija ir individuāla, tādēļ ikvienam tiek piemeklēts individuāls risinājums. Zobi tiek restaurēti ar modernākajām protezēšanas sistēmām.

Pacientiem tiek piedāvāti dažādu veidu materiālu kroņi – metālkeramikas, presētās bezmetālkeramikas, cirkonija keramikas.  Estētiskos venīrus (porcelāna plāksnītes), luminierus (porcelāna plāksnītes bez preparēšanas – zoba slīpēšanas). Perfektu kanālu tīrīšanu un pildīšanu mikroskopa kontrolē, kā arī kanālu pārārstēšanu.

Veicam smaganu korekciju sadarbībā ar periodontologu. Piedāvājam zobu implantu ievietošanu un protezēšanu uz tiem. Piedāvājam augsti kvalificēta higiēnista pakalpojumus. Mūsu higiēniste strādā tikai ar rokas instrumentiem un tas ir liels pluss.

3 komentāri