Sadzērusies pretsāpju medikamentus, operāciju šova ekspertu priekšā stāsies ”Lauku sētas” Dace

6 komentāri
Sadzērusies pretsāpju medikamentus, operāciju šova ekspertu priekšā stāsies ”Lauku sētas” Dace
PUBLICITĀTES FOTO

Starp trim ceturtdienas, 29. oktobra, šova ”Operācija: Jauna dzīve” kandidātiem uz finālu ir arī kāda ekrānos jau redzēta seja. Tā ir ”Lauku sētas” piektās sezonas zvaigzne – Dace Bullīte. Plašu rezonansi izpelnījies Daces stāsts par svaru, kas visu dzīvi turoties 31 līdz 36 kilogramu robežās. Taču ne par svaru šoreiz būs runa. Kā Skaties.lv atklāj Dace, viņa operāciju šovā ierodas, pārtiekot no pretsāpju medikamentiem un ciešot milzu sāpes.

”Protams, gandrīz ikviens no mums vienmēr atradīs sevī ko uzlabojamu. Manā gadījumā tās bija krūtis un zobi, ko bērniņi ir noēduši,” savas galvenās vēlmes izskata uzlabošanā atklāj Dace.

Sieviete neslēpj – krūšu formas uzlabošana un zobu salabošana, izmērot finansiālā izteiksmē, ir ļoti dārgs prieks, kas viņai nav pa kabatai. Tāpēc Dace uzskata, ka ”Operācija: Jauna dzīve” ir brīnišķīgs projekts, kurš principā dāvina cilvēkiem jaunu dzīvi. Un arī viņa gatava jaunai dzīvei. Un jauniem zobiem.

”Zobi man ir diezgan bēdīgā stāvoklī, jo nāku vēl no tā akmens laikmeta, kad zobārstiem bija urbis ar kāju jādarbina.

Zobārsta apmeklējumi man savulaik ir atstājuši ļoti lielu traumu, rodas panika jau domājot par to vien.

Tādēļ zobārstu apmeklēju tikai tad, kad sāpes vairs nav izturamas un sāp jau tik ļoti, ka kļuvis vienalga, ko ar mani dara,” baiso pieredzi, kas attur viņu no normālas vizītes pie zobārsta, neslēpj Dace.

Vēl trakāk – ”Lauku sētas” zvaigzne atklāj, ka tagad, startējot projektā, jau trīs nedēļas lieto pretsāpju medikamentus un cieš milzu sāpes, jo nespēj saņemties zobārsta apmeklējumam! Vai šī atklāsme un Daces mokas iežēlinās ekspertus?

Nepalaid garām! ”Operācija: Jauna dzīve” ceturtā sērija ceturtdien, 29. oktobrī, plkst. 22:00 kanālā TV3!

6 komentāri