Producente Aija Strazdiņa skaidro TV3 topošā šova ”Operācija: Jauna dzīve” ieceri

0 Komentāru
Producente Aija Strazdiņa skaidro TV3 topošā šova ”Operācija: Jauna dzīve” ieceri
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Rudenī pie kanāls TV3 skatītājiem dosies ekstrēmo pārvērtību šovs ”Operācija: Jauna dzīve”, kura filmēšana jau rit pilnā sparā. Pieredzējusī producente Aija Strazdiņa portālam Skaties.lv izklāstījusi vērienīgā projekta koncepciju.

Jūlija sākumā klātienes kastingā tika atlasīti 18 potenciālie šova ”Operācija: Jauna dzīve” dalībnieki. Kā stāsta Aija Strazdiņa, nu ļaudis, sadalīti sešos trijniekos, turpina cīņu par piedalīšanos projektā, un no katra trijnieka tikai viens nonāks plastikas ķirurgu un zobārstu rokās.

”Patlaban par šīs sešām vietām notiek cīņa, un rezultātā mēs iegūsim sešus uzvarētājus, kuri šovā savā starpā vairs nesacentīsies.

Šajās dienās katras grupiņas dalībnieki no agra rīta līdz vēlam vakaram pavada laiku kopā, izdzīvojot dažādus pārbaudījumus – fiziskus un emocionālus, kas veidoti sadarbībā ar psihologiem, fitnesa treneriem.

Mums kā veidotājiem ir svarīgi, noteikt, kuram no katra trijnieka dalībniekiem potenciāli ieguldījums, kas mērāms vairākos desmitos tūkstošu eiro, būtu visnepieciešamākais, jo projekts saucas ”Operācijas. Jauna dzīve”,” Skaties.lv skaidro šova producente un režisore.

Žūrija lēmumu pieņems, izvērtējot dalībnieku panākumus pārbaudījumos, ņemot vērā vairākus kritērijus: ”Sadarbībā ar psihologiem, tiek vērtēts, cik lielas potenciāli ir jaunās dzīves notikšanas iespējas. Tiek vērtēta katra dalībnieka uzdrīkstēšanās un spēja pastāvēt par sevi, drosme, atklātība, jo cilvēkam, kurš tam visam iet cauri un dara publiski, ir jāpiemīt specifiskais attieksmei pret atklātību, turklāt tai jābūt tīkamai, nevis psiholoģiski traucējošai.”

Kurus no 18 dalībniekiem būs tie seši veiksminieki, kuriem tiks dota iespēja pilnībā uzlabot ārējo izskatu, veicot visas nepieciešamās plastiskās operācijas un saņemot zobārstniecības pakalpojumus, šova veidotāji kopā ar žūriju izlems jau drīzumā.

”Tālāk katrs ies savu ceļu, lai sasniegtu savus mērķus, bet visi kopā satiksies finālā rudenī,” skaidro Strazdiņa.

Ekstrēmo pārvērtību šovs ”Operācija: Jauna dzīve” pie TV3 skatītājiem dosies rudenī.
0 Komentāru