”Pirms gada zaudēju identitāti.” TV3 ekstrēmo pārvērtību šova atlasē uzmirdz Ieva no Rīgas

14 komentāri
”Pirms gada zaudēju identitāti.” TV3 ekstrēmo pārvērtību šova atlasē uzmirdz Ieva no Rīgas
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Rudenī kanālā TV3 startēs ekstrēmo pārvērtību šovs ”Operācija: Jauna dzīve”. Projektu kā lielu iespēju uzlabot savu ārieni un mainīt dzīvi saredzējusi arī 34 gadus vecā Ieva no Rīgas, kura šova atlasē portālam Skaties.lv uzticēja savu stāstu.

Raugoties uz Ievu, nešķiet, ka viņai būtu kādas fiziskās nepilnības, kas varētu radīt mazvērtības kompleksus vai mazināt ticību saviem spēkiem.

”Tas, ka ir seja un augums iegūts pēdējā gada laikā, nemazina to, ka ir zaudēts krūšu apjoms, barojot bērnus, un āda elastība jau vienpadsmit gadus ir tāda, kāda tā ir. Tas traucē, piemēram, publiskās vietās peldēties,” sarunā ar Skaties.lv savu stāstu iesāk Ieva.

Šova pretendente uzsver, ka ir daudzi body positive influenceri, un ”tas ir forši, ka viņi ir, taču katram ir sava komforta zona”.

Ieva ir mamma trīs bērniņiem, un viņa neslēpj, ka ik reizi gaidības iezīmējušās ne vien ar prieku, bet arī sarežģījumiem: ”Katra grūtniecība – gestācijas diabēts, plus 40 kilogrami svara.”

Pirms gada ap šo laiku Ievai bijuši 20 liekie kilogrami, un, skatoties uz sievieti šodien, redzams, ka viņa cītīgi strādājusi, lai ķermenis atgūtu pirmsgrūtniecības aprises.

Pērn spēcīgi mainījusies Ievas dzīve. ”Zaudēju savu identitāti. Tagad daudz ko daru, lai to atgūtu, atgūtu pārliecību par sevi, un šis ir pēdējais iztrūkstošais posms.”

Viņa ieguvusi daudz informācijas par to, kā veidojas cilvēka identitāte, pašvērtējums. ”Cilvēka pašapziņa sastāv no tādas kā matricas, kurā ir daudz dažādas lietas. Man ir suns, māja, ģimene, trīs gudri bērni, darbs, man patīk dziedāt, dejot, spēlēt ģitāru – visas šīs lietiņas liek daļiņu pašvērtējumā, tajā, kas mēs esam.

Ir ideāli, ka mēs pašvērtējuma daļu no tām visām smeļamies līdzvērtīgi, taču notiek dzīve, un dzīvē šī matrica veidojas caur mutāciju, kad viena lieta spēj aizņemt procentuāli vairāk vietas nekā tam vajadzētu aizņemt, un, to zaudējot, pati lieta nesāp tik ļoti, cik sevis pazaudēšana.

Piemēram, cilvēks zaudē biznesu. Viņš var iet strādāt jebkur citur, turpināt gūt ienākumus, bet kāpēc tādās situācijās ir suicidālās vai citas tieksmes? Tajā brīdī viņš ir pazaudējis nevis amatu, nevis biznesu, bet savu identitāti, jo tas bija pārņēmis šo matricu procentuāli visvairāk,” skaidro Ieva.

To, vai Ieva būs starp 18 projekta dalībniekiem, kuri turpinās sacensību, lai iekļūtu to sešu laimīgo vidū, kuriem tiks dota iespēja šovā ”Operācija: Jauna dzīve” piedzīvot pārvērtības, uzzināsim, tuvojoties šovam.

Pie TV3 skatītājiem ekstrēmo pārvērtību šovs dosies rudenī. Seko līdzi jaunumiem Skaties.lv!

14 komentāri