”Pēc divām autoavārijām mans ķermenis ir vienās rētās” – dalībai TV3 plastisko operāciju šovā sevi piesaka valmieriete Baiba

”Vēlējos, lai beidzot kāds mani dzīvē palutina,” saka viena no TV3 gaidāmā šova ”Operācija: Jauna dzīve” pretendentēm Baiba Vilne no Valmieras puses. Viņa pārcietusi divas autoavārijas, kas atstājušas nopietnus nospiedumus viņas ķermenī, un pieteikšanās TV šovam sievietei bijis pamatīgs izaicinājums.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Keta
 • Sints

  Sints

  Tadas ka ta bernu mate puslatvijas sieviešu mums ir, neuzskstu ka ta ir problëma sievietei, lai izveletos vinu.
  Pie 9 berniem bij jatiek..tad kompleksi nenomaca tad jsu nsb tik traki ka var seksot!!! Mazak naudas viņā jaiztere tapec ar izvelejas.fui
  • Armands

   Armands

   Tev nav vienalga par Karīnas bērniem. Viņa savus bērnus pati visus uztur un vēl palīdz citiem. Kaut vai viņai būtu 20 bērni, ne tev jāaudzina. Un kāpēc, lai viņai būtu kompleksi par bērniem,tas ir viņu lepnums.
   Baibai nevajadzēja būt tik pārgalvīgi.
   Atraduši ko vainot te tagad. Tas ir tikai un vienīgi šovs. Kas jums lielajiem runātājiem liedza pieteikties?
 • Sorry

  Sorry

  Gan objektīvi, gan subjektīvi raugoties šovā bija jāpaņem Baiba, nevis Karīna. Diez vai Karīna būtu izvēlēta, ja viņai nebūtu 8 bērni... Arī ārstiem Karīna vieglāks uzdevums. Bet tas jau bija gaidāms.
  • ...

   ...

   Ar ko Baiba vairāk pelnījuši, ar to, ka nedomāja ar prātu ko dara?
   Karīnai jau nu gan jājūtas vainīgai ne par ko. Izvēlējās žūrija.
 • Dzindzis

  Dzindzis

  Rētas izdaiļo! Arī esmu ar rētām,bet dzīva.Un tas ir galvenais!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!