”Pēc divām autoavārijām mans ķermenis ir vienās rētās” – dalībai TV3 plastisko operāciju šovā sevi piesaka valmieriete Baiba

7 komentāri
”Pēc divām autoavārijām mans ķermenis ir vienās rētās” – dalībai TV3 plastisko operāciju šovā sevi piesaka valmieriete Baiba
PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Vēlējos, lai beidzot kāds mani dzīvē palutina,” saka viena no TV3 gaidāmā šova ”Operācija: Jauna dzīve” pretendentēm Baiba Vilne no Valmieras puses. Viņa pārcietusi divas autoavārijas, kas atstājušas nopietnus nospiedumus viņas ķermenī, un pieteikšanās TV šovam sievietei bijis pamatīgs izaicinājums.

32 gadus vecās ierēdnes Baibas Vilnes un viņas vīra ģimenē aug divi bērni – septiņus gadus veca meitiņa un pusotru gadu vecs dēliņš, ar kuru viņa patlaban bauda bērna kopšanas atvaļinājumu.

Pieteikšanās TV3 šovam ”Operācija: Jauna dzīve” Baibai bijis ļoti izsvērts solis, un ar anketas aizpildīšanu viņa nav steigusies.

”Šovam uzreiz nepieteicos. Ik pa laikam redzēju reklāmu un domāju, varbūt varētu mēģināt, varbūt beidzot uz šīs pasaules kāds varētu mani palutināt, varbūt beidzot esmu pelnījusi, lai man kāds dara kaut ko labu,” sarunā ar Skaties.lv saka Baiba.

Baiba pārcietusi divas smagas autoavārijas, no kurām pirmā notikusi vien nedēļu pēc mācību gaitu uzsākšanas 12. klasē.

”Man ir bijušās ntās operācijas, un līdz ar to man pa visu ķermeni ir ļoti daudz nesmuku rētu, jo daudzi lūzumi bija vaļēji. Protams, es daru visu, lai rētas uz sejas būtu mazāk pamanāmas – ar kosmētiku kaut ko var notušēt, bet tie, kuri zina, visus defektus redz.

Otrā avārijā man visvairāk sašķaidīta bija seja. Man ir deformēti žokļi. Vaigam bija izdūries cauri stikls, līdz ar to pieres kauls bija deformējies. To slīpēja, un tur ir rēta.

Man ir ļoti daudz rētu, un, iepazīstoties ar šova mērķi un atlases kritērijiem, es domāju, ka es varu pretendēt uz dalību šajā šovā, lai rētas varētu retušēt, mazināt vai vismaz smukas uztaisīt,” stāsta Baiba.

Kā pati smej, daļai ķermeņa rētu pat dotas iesaukas: ”Piemēram, uz rokas man ir Roze, tiesa gan, bez zieda, bet ar ērkšķiem, uz otras rokas ir Zibensnovedējs, uz kājas – simtkājis.”

Baiba neslēpj, ka pēc autoavārijām atveseļošanās prasījusi pamatīgus naudas līdzekļus, taču ”nekas jau nav beidzies”. ”Kļūstot vecākai, aizvien vairāk un vairāk – reizi mēnesi vai divos – man jāiet pie profesionāļiem, lai viņu mani atkal, pirmāmkārtām, izmasē, ieliek mugurkaulu vietā. Ir jātrenējas un jāpalīdz organismam atjaunot īstos muskuļus, lai es vispār spētu funkcionēt.”

Tādēļ Baiba nodomājusi, ka nevis viņa maksā mediķiem, bet beidzot mediķi viņai palīdz. ”Un pēc tam es jūtos skaista. Kad sieviete jūtas skaista, tad šķiet, ka visu var izdarīt,” smaida šova kandidāte.

Baiba neslēpj, ka, skatoties spogulī, avārijas un drausmīgās fiziskās ciešanas nevar aizmirst. Tomēr gadu gaitā viņa nonākusi pie pārliecības:

”Vienmēr ir divi varianti! Vieglāk, protams, ir apgulties gultā un vaidēt un stenēt, un ”visi palīdziet!”, ”es esmu nabadzīte”. Vienīgi kāda tam jēga?! Jo nekas no tā nemainās. Labāk ir celties kājās un kaut ko darīt.”

Sieviete norāda viņa fiziskās nepilnības sakrīt ar šova mērķi dalībniekiem labot nopietnos defektus sejā un ķermenī. ”Tie nav skrāpējumiņi vai nošļucis vēders, vai “es gribu tikai pupus palielināt”. Es esmu dzīves apdauzīta, turklāt vairākas reizes. Tāpēc cerēju, ka mani kāds palutinās.”

Vai Baibai paveiksies uzlabot savu ārieni šovā ”Operācija: Jauna dzīve”, uzzināsim drīzumā. Seko jaunumiem Skaties.lv!

7 komentāri