Pārsteigums operāciju šovā: pie iespējas veikt izmaiņas izskatā tiek divas dalībnieces – Leila un Ineta

Ceturtdienas, 22. oktobra, vakarā TV3 skatītāju novērtējuma tika nodots vērienīgākā ekstrēmo pārvērtību šova Latvijā ”Operācija: Jauna dzīve” trešais raidījums, un tā noslēgumā kļuva zināms, ka iespēju piedzīvot pārvērtības un spert soli pretim jaunai dzīvei ieguvušas divas dalībnieces – Leila Kondžu un Ineta Dresmane.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Monta Liepiņa
 • Marta

  Marta

  Briesmīgs šovs... Jo ir barojusi bērnus un krūtis... Jau aizmirsu kā bija rakstīts :D tad jau visas māmiņas jāņem, kuras barijusas bērnus un kurām pēc tam ir grūti sadzīvot ar to, kā pēc tam izskatās krūtis. Zobi- atlasē taču minēja, ka nevēlas ņemt tādus, kuriem ir tikai zobu problēmas, bet kā izskatās tagad!? Kā pa lielam tikai tādas ņem dalībai! Šīs sievietes savām vecumam ir skaistas, tikai vairāk jāpadomā par sevi.. Figūra ir, ģimene ir. Kur tad paliek tie lielie kritēriji, kurus minēja sākumā? Paņēma dalībā, jo smaga bērnība? Daudziem tāda ir bijusi, smagu bērnību nevar uzskatīt tikai tad, ja sievietei uzmācas vīrietis... Protams-tas ir šausmīgi un tādām nogrieztu to mantību, bet tas nav iemesls lai viņai dotu iespēju, cilvēka vietā, kam tas būtu vairāk nepieciešams... Manuprāt negodīgi pret citiem/ām dalibniekiem/cēm kam tas vairāk vajadzīgs piedzīvot.. Kam ir redzams tas viss izteiktak- rētas, vai tiešām tur lieka āda nu ka kleitu nevar uzvilkt vai kā, bet šeit!? Galīgi nedomāju, ka šīm sievietēm šī iespēja bija jāpiešķir..
 • Liene

  Liene

  Isti nesaprotu sova butibu, 1. Serija visas operacijas tiek sievietei kura dzemdejusi ka kakis 8 bernus. 3. Serija jauna meitene, kura strada, kurai nav bernu nav varejusi salabot zobus, bet tetovejumus gan ir uzbliezusi😂, tas ir labs. Vinne sieviete, kura atbrauc no sveices, un tagad aizmirsisies bernu trauma ar operacijam??? Un tresa grib iet uz randiniem, un ari dabu balvu. Interesanti gan, tikai 6 dalibnieki var iegut jaunu dzivi. Sanak kada serija nedabus neviens?!
 • Una

  Una

  Nav interesant šovs.Izvēlas tikai tos,kuriem tauki jāatsūc,maximums krūtis un zobi.Kāpēc atkal netiek paņemts šovā cilvēks ,kuram reāli ir vizuāli defekti sejā,kā Aļona,šajā gadījumā???Kad šajā šovā būs kaut viena rinoplastika???
 • Ruta KE

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!