Pārsteigums operāciju šovā: pie iespējas veikt izmaiņas izskatā tiek divas dalībnieces – Leila un Ineta

5 komentāri
Pārsteigums operāciju šovā: pie iespējas veikt izmaiņas izskatā tiek divas dalībnieces – Leila un Ineta
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Ceturtdienas, 22. oktobra, vakarā TV3 skatītāju novērtējuma tika nodots vērienīgākā ekstrēmo pārvērtību šova Latvijā ”Operācija: Jauna dzīve” trešais raidījums, un tā noslēgumā kļuva zināms, ka iespēju piedzīvot pārvērtības un spert soli pretim jaunai dzīvei ieguvušas divas dalībnieces – Leila Kondžu un Ineta Dresmane.

Cīņā par bezmaksas plastiskajām operācijām un jaunu smaidu dalībniekiem dažādos pārbaudījumos jāapsteidz savi konkurenti. Šova trešajā sērijā par vietu finālā kopā ar Leilu un Inetu sacentās arī slaida auguma īpašniece Aļona, kura allaž, maskējoties aiz saviem matiem, centusies noslēpt savu seju un kura vairāk par visu vēlas iemantot skaistu smaidu.

Video: trijotne tiekas drosmes pārbaudījumā, kas ne visā m ir pa spēkam

39 gadus vecā Leila, lai piepildīti sapņus, mērojusi vistālāko ceļu. Sieviete ar vīru un bērniem dzīvo Šveicē, viņa ir mājsaimniece.

Leila 13 gadu vecumā ir zaudējusi tēvu, tāpat arī agrā bērnība piedzīvojusi seksuālo vardarbību – vairāku gadu garumā viņu izmantoja trīs vīrieši. Šis notikums ir atstājis neatgriezeniskas sekas Leilas emocionālajā pasaulē un radījis kompleksus jau agrā vecumā.

Arī jaunās sievietes pirmā mīlestība ir bijusi psiholoģiski smaga, kas ir iedragājusi viņas pašapziņu.

Lai arī tagad Leilai ir laimīgas attiecības ar itāļu tautības vīrieti un trīs bērni, viņa vēlas uzrakstīt grāmatu par savu dzīvi un apceļot Latviju, stāstot savu stāstu un iedrošinot citas sievietes nebaidīties un runāt atklāti, jo tikai tā var sev palīdzēt. Plašāku stāstu par Leilu lasi šeit!

Ko Leila vēlas mainīt savā izskatā? Pēc grūtniecības viņas krūtis vairs nav stingras, turklāt grūtniecības laikā Leilai zem padusēm bija izveidojušies piena dziedzeri un pat pēc 16 gadiem zem padusēm ir palikuši tauku maisiņi. Tāpat arī acu plakstiņi ir nokrituši – uz tiem nevar uzklāt pat acu ēnas. Grūtniecības laikā Leilai īpaši pasliktinājās redze un sabojājās zobi.

”Paldies! Es jūs nepievilšu. Tas man tiešām dos spēku piepildīt visus manus sapņus. Es neapstāšos tikai šeit. Liels paldies!” uzzinot, ka eksperti lēmuši tieši viņai dāvāt operācijas un jaunu dzīvi, teica Leila.

”Leila ir sieviete ar ļoti sarežģītu likteni. Mēs nevaram salabot viņas dvēseles brūces, bet varam padarīt viņu fiziski pievilcīgāku, lai paceltu viņas pašvērtējumu un atgrieztu dzīvesprieku. Mēs Leilai veiksim plastisko operāciju, lai padarītu jaunāku sejas vizuālo izskatu, uzlabosim lūpas, kā arī veiksim krūšu palielināšanas operāciju!” atklāja ”Lipex” klīnikas plastiskais ķirurgs Vadims Kļimecs.

Taču žūrijai bija vēl kāds paziņojums. ”Es gribu teikt, ka mēs esam nolēmuši izmantot savas tiesības un piešķirt vēl vienu pirmo vietu Inetai,” priecīgos jaunumus pavēstīja medicīnas zinātņu doktors, plastiskais ķirurgs Eduards Jurševičs.

Ineta Dresmane ir 44 gadus veca rīdziniece. Pēc vidusskolas beigšanas viņa vēlējusies mācīties aktiermākslu, bet kompleksi no tā atturējuši. Tādēļ Ineta nolēma studēt psiholoģiju, lai iemācītos sadzīvot ar kompleksiem un pieņemt sevi. Ineta viena pati ir izaudzinājusi divus dēlus, taču ikdienā joprojām audzina citu bērnus, strādājot bērnu dārzā. Lai arī Ineta pati sevi sauc par raganu, audzināmie bērni viņu sauc par princesi. Un neskatoties uz visiem kompleksiem, Inetai ir izdevies saglabāt dzīvesprieku un optimismu.

Vairāk par viņas motivāciju dalībai šovā lasi šeit!

Ineta nesēž rokas klēpī salikusi, viņa iet un dara – regulāri skrienot, vingrojot, veicot masāžas un citas skaistuma procedūras. Tomēr ir lietas, kur laika zobs ir darījis savu, un pašas spēkiem nav iespējams atgūt jauneklīgo izskatu. Viņa sapņo piepildīt savu sapni par aktrises karjeru, iespējams, pat izkonkurējot kādu seriālu zvaigzni. Tāpat arī Ineta vēlas uzsākt jaunas attiecības un apprecēties.

”Ineta ir ļoti pozitīva sieviete. Žūrijas locekļi kā bonusu varēja izvēlēties papildu dalībnieku, kuram veikt pārvērtības. Un es biju tas, kurš atdeva savu balsi tieši par Inetu. Viņai ir tikai nedaudz pāri 40, bet viņas sejā jau ir ļoti redzamas ar vecumu saistītas izmaiņas.

Mēs viņai veiksim orgānus saudzējošu sejas liftinga operāciju, kā arī sejas augšējo un apakšējo plakstiņu ķirurģiju,” atklāj ”Lipex” klīnikas plastiskais ķirurgs Jurševics.

Pārvērtības dalībniekiem veiks profesionāļu komanda – plastiskās ķirurģijas speciālists Vadims Kļimecs (”Lipex”), zobārstniecības eksperts Raivis Sietnieks (”Confidential”), acu ķirurgs Dr. Fēlikss Lūkins (Dr. Lūkina acu klīnika).

5 komentāri