Operāciju šova zobārsts tomēr apžēlojies par ”Lauku sētas” Daci

10 komentāri
Operāciju šova zobārsts tomēr apžēlojies par ”Lauku sētas” Daci
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Lai arī ”Lauku sētas” zvaigzne Dace Bulīte starp šova ”Operācija: Jauna dzīve”  finālistiem neiekļuva, sieviete dalību šovā vērtē kā milzu ieguvumu. Pēc filmēšanas viņa saņēmusi fantastisku dāvanu no zobārsta Raivja Sietnieka – mediķis beidzot salabojis Daces zobus, un ārsta profesionālais darbs licis Dacei saprast – zobārsta apmeklējumam nav jābūt sāpju un moku pilnam!

Dace neslēpj, ka zobārsta apmeklējums viņai esot bērnības trauma, un tieši šī iemesla dēļ viņa labāk staigā, sadzērusies pretsāpju medikamentus, nekā dodas pie speciālista. Arī operāciju šovā sieviete ieradusies sāpošu zobu un neslēpj, ka trīs nedēļas jau pārtiek no pretsāpju zālēm.

Lai arī šova finālā Dace neiekļuva, zobārsts Raivis Sietnieks apžēlojies par nabaga sāpju mocīto trīs bērnu mammu.

”Vēlos pateikt ļoti lielu paldies dakterim Raivim Sietniekam, kurš pēc šova filmēšanas, kas ilga līdz sestdienas vēlai naktij, svētdienas rītā izbrīvēja laiku un uzaicināja mani uz savu klīniku, lai sniegtu man palīdzību tieši šī ilgstoši sāpošā zoba jautājumā.

Viņš pēc šova filmēšanas privāti svētdien agri no rīta man izrāva sāpošo sakni, ar kuru mocījos jau trīs nedēļas. Tā bija kā dāvana no viņa, un labāku dāvanu uz to brīdi pat iedomāties nevarēju,” Skaties.lv stāsta Dace.

Daktera Sietnieka apmeklējums uz visiem laikiem mainījis Daces attieksmi pret zobārstiem. Ja iepriekš sieviete no šiem ārstiem paniski baidījusies, nu viņa zina, ka zobus var salabot arī bez sāpēm un mokām.

”Varu viennozīmīgi teikt, ka tas bija mana mūža labākais un komfortablākais zobārsta apmeklējums. Un es noteikti pie tāda ārsta kā dakteris Raivis Sietnieks turēšos; viņš ir kļuvis par manu vislabāko atradumu tieši šajā jomā.

Varu lepni teikt, ka viņš ir zobārstu zobārsts! Viņa burvīgais smaids mani apbūra vēl atlasē,” neslēpj Dace.

Lai arī fināla iekļūt nav izdevies, Dacei ir milzu gandarījums par dalību šovā – viņa ne tikai atradusi savu zobārstu, bet krietni pacēlusi pašapziņu un iepazinusi daudz brīnišķīgu cilvēku.

”Jā, ar šo šova palīdzību man ļoti gribējās uzlabot maksimāli visu, ko vien varu, lai mans miniatūrās smagās mašīnas vadītājas tēls kļūtu atskatīšanās vērts, jo tas neapšaubāmi celtu manu sievietes pašapziņu ļoti augstu.

Arī šobrīd tā nav zema, bet vienmēr taču var būt vēl efektīvāk, skaistāk un labāk! Šis šovs man ir sniedzis ļoti daudz, jo iekļūt no 1200 starp 50 un tad vel 18 labākajiem, ir ļoti augsts un labs rezultāts.

Esmu gandarīta par sasniegto, esmu laimīga, jo esmu iepazinusi daudz jaunu un pozitīvu cilvēku. Neatkarīgi no šova rezultāta es jau kļuvu par uzvarētāju sev ar to, ka tiku tik tālu.

Nu es spēju noticēt tam, ka varu vēl vairāk!

Pati jūtos morāli ļoti gandarīta par savu dalību šajā projektā! Paldies, ka man izdevās nokļūt tik tālu,” tā Dace, kura neslēpj – ja nākotnē būs iespēja startēt līdzīgā projektā, viņa ne mirkli nevilcināsies un atkal izmantos iespēju.

10 komentāri