”Nopirkt krūšturi Latvijā es nevaru.” TV3 šova atlasē uzmirdz īpašu kuplu krūšu īpašniece, kura kāro apaļumus samazināt

Es nesaprotu sievietes, kuras saka, ka vēlas lielas krūtis – tā apgalvo īpaši kuplu apaļumu īpašniece Sanita Tolkunova. 38 gadus vecā jūrmalniece bija pieteikusies TV3 topošajam šovam ”Operācija: Jauna dzīve”, un jūlija sākumā viņa projekta atlasē stājās žūrijas priekšā.

Atpakaļ uz rakstu

21 komentārs

 • Ella

  Ella

  Šai sievietei, jau nu gan nav nekāds milzu liekais svars! Milzīgās krūtis taisa vizuāli lielāku. Nometīs svaru, krūtis, jau uz augšu nepacelsies, nokarāsies kā plakanas pankūkas. Viņai vajag krūšu samazināšanas/pacelšanas operāciju, ļoti. Kaut kredītu ņemt.
  Bet sportot, jAu gan var, saliec krūtis zeķbiksēs un aidā
 • Ince

  Ince

  Nu,lekšana un skriešana nav vienīgie svara samazināšanas vingrinājumi.
 • Vii

  Vii

  Tiem stulbeņiem ka "stulbenei "nata"" un "dr" vajadzētu padomāt, kā arī anonīmi komentāri ir publiski, un arī par tiem var būt dažādi viedokļi. Ja bail, ka viņi par savu mutes brūķēšanu dabūs pretim, lai iebāž savus netīros pirksteļus tur, kur saule nespīd. Atradušās svētās govis.
 • Es

  Es

  Varēt jau atbildēt pārējiem kuri bij pieteikušies šovam kāpēc netika izvēlēti. Te jau pupus nost begriezīs, bet liks iet uz sporta zāli speķi notriekt. Un šova pārvērtības būs.
 • dr.

  dr.

  Šai sievietei ir jānomet liekais speķis, samazināsies arī pupi. Bet, ja ir tik nenormāli pārdzīvojumi par pupiem jau no 20 gadu vecuma, tad kāpēc jau tad nevarēja sākt krāt naudu, lai pēc gadiem būtu nauda, par ko tos samazināt? Sievietei vienkārši nav mugurkaula!
  • Nata

   Nata

   Es nesaprotu, cilvēkus, kas prot tikai noriet citus, kā tādas kuces rejat, jums pašā nav ne mugurkaulu, ne sajēgas...
   • stulbenei

    stulbenei "nata"

    Neviens nevienu nenorej. Cilvēki dod ieteikumus! Ja negribi lasīt dažādus viedokļus, tad sēdi ar saviem pupiem mājās un nav ko līst šovos!
    Šajā gadījumā - jānodzen vienkārši speķis! Kāda tur vēl noriešana? Dāma būs tikai ieguvēja!
  • Ella
 • Laine
  0 -12 -12

  Laine

  Ko vina saka tik stulbi,ka nesaprot sievietes kas velas lielas krutis,ja normalas krutis ,nevis ka SANITAI ,ka piena kannas.
 • Jolanta

  Jolanta

  Ar svara nomesanu bus maz kas lìdzèts.Es pat domaju,ka krùśu milzigos apjomus ietekme genetika,vai kaut kada patalogiska krùśu śùnu augśana.Mani nekad nav skàruśas liekà svara problèmas,toties krùśu apmèri man ir milzìgi.Un tas viss ir traucèjośi gan emocionáli,gan fiziski.Mana ìstà profesija ir medmàsa,bet darbà skaidri lika saprast, lai samazinu savas formas,jo tas kardinot pacientus.Ta ka krusu samazinasa ir darga operacija,un man tadi lidzekli nebija,es uzrakstiju atlugumu,jo vienkarsi bija pieriebusas visadas riebeklibas un glupibas no pacientu puses un kolegu nicinajums,jo dazi izdomaja,ka man ir implanti.. Biju pietiekami jauna,lai apgutu citu profesiju,kura neprasa ciesu saskarsni ar klientiem,daru savu darbu parasta biroja un nevienam manas formas netrauce.Bet ja godigi,protams es ari gribetu samazinat,bet kà izbijis medikis varu apzveret,ta ir sarezgita operacija un nekad nenomzinas uz b izmeru..
  • Mārtiņš

   Mārtiņš

   Par kārtīgām krūtīm nav jākaunas!
   Tās taču ir sievietes lepnums
   un vīriešu acu rota.
   Uz vienas uzgulies ar otru apsedzies 🤭👍
 • gam

  gam

  Foto ar zaļo džemperīti un rūtainiem svārkiem,viss ir o.k.,vairāk liekas,ka viņai svars par lielu un tam pieaugot,protams,ka krūtis arī paliek lielākas.
 • Nu
 • Baza

  Baza

  Viņa nav domājusi par svara nomešanu? Varbūt viņai ir normālas krūtis.
  • Ak dievs

   Ak dievs

   Viņa taču teica ka nevar pasportot lasīt neproti vai kā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!