”Nopirkt krūšturi Latvijā es nevaru.” TV3 šova atlasē uzmirdz īpašu kuplu krūšu īpašniece, kura kāro apaļumus samazināt

21 komentārs
”Nopirkt krūšturi Latvijā es nevaru.” TV3 šova atlasē uzmirdz īpašu kuplu krūšu īpašniece, kura kāro apaļumus samazināt
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Es nesaprotu sievietes, kuras saka, ka vēlas lielas krūtis – tā apgalvo īpaši kuplu apaļumu īpašniece Sanita Tolkunova. 38 gadus vecā jūrmalniece bija pieteikusies TV3 topošajam šovam ”Operācija: Jauna dzīve”, un jūlija sākumā viņa projekta atlasē stājās žūrijas priekšā.

Sanita ekstrēmo pārvērtību šovam ”Operācija: Jauna dzīve” pieteikusies ar ieceri samazināt savas brangās krūtis. Doma par formu samazināšanu viņu urda kopš 20 gadu vecuma.

”Man lielās krūtis ir traucējušās visu mūžu. Tās drausmīgi traucē dzīvi. Citas sievietes saka, – es gribu lielas krūtis. Es viņas nesaprotu. Kopš pašas bērnības gribu, lai krūtis ir jo mazākas, jo labākas,” Skaties.lv saka Sanita.

Divu meitu mamma atklāj, ka līdz ar katru bērniņu krūtis pieņēmušās apmēros. ”Diemžēl mazākas nekļuva. Tāpēc es negribu dzemdēt trešo reizi. Tad krūtis kļūs vēl lielākas,” ar humoru saka Sanita.

Kā atzīst atlases dalībniece, sievietēm, kuras daba apveltījusi ar īpaši brangiem apaļumiem, ikdienas dzīvē nākas saskarties ar dažādām grūtībām un ierobežojumiem: ”Ar lielām krūtīm ir problēmas. Nevar ne lēkt, ne skriet – praktiski nevar sportot. Visu laiku ir arī liela slodze mugurai un visiem kauliem. Īstenībā tas nav tik forši, kā varētu šķist.”

Tāpat Sanita atklāj, ka lielo krūšu dēļ, dzīvojot kūrortpilsētā, sev liegusi baudīt pludmales priekus: ”Es uz pludmali neeju vispār. Es no bērnības ļoti kautrējos.”

Jautāta, kāda izmēra krūšturi viņa valkā, atlases dalībniece godīgi atzīstas, ka nemaz nezina. ”Tas ir vislielākais,” viņa nosmej. ”Katrā ziņā nopirkt krūšturi, kas man derētu, es Latvijā nevaru. Krūšturus pasūtu no Vācijas.”

Sanita uzsver, ka pat tad, ja viņai netiks izteikts piedāvājums piedalīties topošajā šovā, viņa iecerei par krūšu samazināšanu nav atmetusi ar roku.

”Tā ir drausmīgi dārga operācija, tāpēc līdz šim atlikta. Ja nepaveiksies šovā, iekrāšu naudu un vienalga operāciju uztaisīšu. Ne tagad, varbūt pēc pieciem vai desmit gadiem,” gatava nepadoties ir Sanita.

To, vai Sanita piedzīvos krūšu samazināšu projektā ”Operācija: Jauna dzīve”, uzzināsim, tuvojoties šovam. Pie TV3 skatītājiem ekstrēmo pārvērtību šovs dosies rudenī.

21 komentārs