“Nākas pat dzert pretsāpju zāles.” TV3 operāciju šova Danēla atklāti par dzīvi ar K izmēra krūtīm

TV3 plastisko pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” piektajā raidījumā kļuva zināms, ka pie iespējas piedzīvot pārvērtības tikusi 31 gadus vecā rīdziniece Danēla Krūmiņa, kurai kopš astoņu gadu vecuma savu ķermeņa dotumu – raženo krūšu – dēļ jāsadzīvo ar pastiprinātu uzmanību.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Liene

  Liene

  Skaista sieviete. Bet nu jā... krūšu skaistums pazūd kad izgērbjas. Tagad būs gan ertāks izmērs gan tvirtums.
 • Kristīne

  Kristīne

  Skaista, pašpārliecināta. Varbūt tiešām krūšu svars traucē dzīvot.
 • Dzejnieks

  Dzejnieks

  Lasu komentarus un saprotu, cik cilveki ir debili. Vienam nepatik lielas krutis, otram patik un saka lai iet uztrennet muguru. Trešā šausminās par bildem soc tīklos. Tik neviens jau neiedomajas, kā tas ir - staigāt ar tiem dotumiem pa pasauli ikdienā. Stulbi cilveki, stulbi jūs esat ...
 • Zane

  Zane

  Salikusi prostitūtas ,,cienīgas'' bildes visos portālos, un tad satraucas, ka veči viņu uzskata par vieglas uzvedības veceni! Smieklīgi viņas gadījumā, bet nožēlojami, ja tai, kurai tiešām vajadzēja palīdzību, iedeva 3 vietu!
 • Jussi Pekonens

  Jussi Pekonens

  Ja nedaudz patrennētos iespējams mugura nostiprinātos un i nejustu. Bet nu skaistas krūtis ir sievietes viena no galvenām rotām. Vīrs noteikti laimīgs nav, lai ko ar oficiāli teiktu.
  Bet nu ķermenis jau pašas - lai tik dara kas patīk.
  • Acīgais
   • Neacīgais

    Neacīgais

    a kāpēc viņa negrib? Viņai nepatīk vīrieši.
 • debils reklāmraidījums!

  debils reklāmraidījums!

  Pēc bildēm redzams, ka vina lepojas ar saviem pupiem, nevis pārdzīvo! Viņa savus pupus pat īpaši izceļ!!! Un pupi nevienai dāmai nav perfekti.
  Iespējas jādod cilvēkiem , kuriem patiešām ir problēmas, nevis kaķenēm-bērnu štancētājām, transikiem vai kaut kādām sievietēm, kurām vienkārši ir nokarājušies pupi!
 • janka

  janka

  Tās nav krūtis--tie ir tesmeņi kā govij..man nekad nav patikušas sievietes ar tesmeņiem..tas ir slimi..viņa ir pilna ar slimībām..te paskriet nav spējīga --tesmeņi pa zemi velkas ,te papeldēt nevar --pupi velkas pa grunti..fuii

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!