Liels solis jaunā nākotnē: atskats uz īpašā dēliņa mammas Nataļjas pārvērtībām

4 komentāri
Liels solis jaunā nākotnē: atskats uz īpašā dēliņa mammas Nataļjas pārvērtībām
F64

Īpašā bērniņa mamma Nataļja, kura līdz šim intereses bija pakārtojusi bērna vajadzībām, notievējusi, lai šova ”Operācija: Jauna dzīve” finālā izskatītos nevainojami. Sieviete lepojas ar krūšu un deguna formu, pēc sejas plastiskajām operācijām uzlabotajiem vaibstiem un žilbinošo smaidu.

30 gadus vecā Nataļja Lauce-Šakele šovam ”Operācija: Jauna dzīve” pieteicās ar mērķi atbrīvoties no kompleksiem, lai būtu skaista un laimīga mamma savam īpašajam bērniņam, kā arī otram dēlam un vīram.

Stājoties kameras priekšā šova atlasē, Nataļja bija pārbijusies. Nākamajā kārtā viņas pretinieki bija divi kungi – Edgars un Didzis. Kā smagāko pārbaudījumu viņa atceras ”darba interviju”.

Kad žūrija par uzvarētāju pasludināja viņu, Nataļja tam nespēja noticēt.

Nataļjas operācijas veica trīs ķirurgi, un narkozē viņa pavadīja vairāk nekā 10 stundas. Tika veikta krūšu formas korekcija ar implantu ievietošanu, kā arī veiktas liposakcija un acu plakstiņu operācija.

Sarežģītākās no manipulācijām – deguna formas korekcijas jeb rinoplastikas – rezultātā tika koriģēta deguna forma un izlabota elpošanas funkcija.

Nataļja arī ieguva nevainojamu smaidu.

“Esmu sajūsmā, ka esmu veikusi tik tālu ceļu – jau no paša sākuma. Un ka tik īsā laikā esmu nonākusi finālā – tas ir liels solis jaunā nākotnē,” atzina Nataļja.

Ja palaidi garām to, kāds bija Nataļjas pārvērtību ceļš, vai vēlies košos mirkļus baudīt vēlreiz, skaties video!

Šova dalībnieku pārvērtības tika realizētas kopā ar speciālistu komandu – psiholoģi Ingu Bērziņu, plastiskās ķirurģijas guru Dr. Med. Eduardu Jurševicu (”Lipex”), sertificētu sejas, mutes un žokļa ķirurgu Dr. Vadimu Kļimecu (”Lipex”), otolaringoloģi Tatjanu Bogdanovu (”Lipex”), estētiskās zobārstniecības ekspertu Dr. Raivi Sietnieku (”Confidental”), kā arī acu ķirurgu Dr. Fēliksu Lūkinu (Dr. Lūkina acu klīnika).