Leila atklāj, ko par viņas jauno izskatu domā itāļu tautības vīrs

Pievienot komentāru
Leila atklāj, ko par viņas jauno izskatu domā itāļu tautības vīrs

Leilai, kuru šova ”Operācija: Jauna dzīve” sākumā skatītāji iepazina kā sāpju sagrauztu sievieti, pēc pārvērtībām pilnībā uzplaukusi. Bet kā Leilas jauno ārieni novērtējis mīļotais vīrietis?

39 gadus vecā trīs bērnu māmiņa Leila Kondžu šova ”Operācija: Jauna dzīve” ietvaros piedzīvoja pārvērtības, par kādām nebija sapņojusi pat pārdrošākajos sapņos.

Vairākas stundas ilgās operācijās Leilai tika uzlabots sejas ovāls, veikta plakstiņu un virslūpas formas korekcija, kā arī ievietoti krūšu implanti.

Sievietei tika veikta arī redzes korekcija un uzlabots smaids, ko līdz šim viņa tika slēpusi un kas nu uzplaucis žilbinošā baltumā.

Kā Skaties.lv atklāj Leila, pārvērtību rezultātu viņu ļoti pārsteidzis un tagad viņa labprāt sev smaida spogulī. Jaunais izskats sievietei devis pašpārliecinātību un apzinu, ka dzīve iet uz augšu.

”Čau, skaistulīt!” Leila pēc pārvērtībām TV3 šovā mainījusies par 180 grādiem

Kamēr Leila atlaba pēc plastiskajām operācijām, uz pāris dienām Latvijā no Šveices bija ieradies arī viņas itāļu tautības vīrs Stefano un mīļotās jauno izskatu bija iespēja novērtēt klātienē.

”Protams, vīram patīk mana jaunā āriene. Kuram gan nepatīk skaista sieviete? Bet viņam daudz svarīgāk bija, lai es iekšēji izveseļojos. Viņš saka, ka pat nebija cerējis, ka tik ļoti varu mainīties,” atzīst šova dalībniece.

Plašāku stāstu par to, kā Leilai izdevies sakārtot savu iekšējo pasauli, kas tik svarīgi bijis arī Stefano, lasi šeit!