Kā pēc ”izbrāķēšanas” TV3 operāciju šovā dzīvo liepājnieks, kurš autoavārijā zaudējis vienu ausi

Grūti šajā laikā, kad pasaule uzlikta uz pauzes, vērienīgas pārmaiņas personīgajā dzīvē paveikt, Skaties.lv atzīst šovā ”Operācija: Jauna dzīve” iepazītais Didzis no Liepājas. Taču globālajā ķibelē viņš saredzējis arī ko vērtīgu.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • saiva

  saiva

  Diezgan nezolīdi nepaņemt šovā cilvēku ar tik izteiktu vizuālo defektu.
 • Idioti mēdiji

  Idioti mēdiji

  Ak dievs nu tāda sensācija ka nu raksts jabliež augšā. Dzīvo kā dzivojis viena auss. Uzrakstijusi būtu kā dzīvo cilvēki kuri darbu zaudējuši dēļ pandēmijas. Paši jau vairs nezin par ko rakstīt.
  • >idiotei
   +10 +10 0

   >idiotei

   Ja rokas no pakaļas neaug, darbu dabūs ātrāk vai vēlāk. Bet cilvēkam auss neataugs. Nekad. Tā kā padomā pirms idiotismu sper ārā, aita! Negribi, nelasi!
  • Didzis Simanovskis

   Didzis Simanovskis

   😥izsaku līdzjūtību🙏idioti mēdiji

   >idiotei🤘🤘🤘
 • Skumji
  +27 +27 0

  Skumji

  Ka tam kuram operāciju vajag pasūta nak, bet tiem kuriem nevajag tos operē. Skumji.
 • Anta

  Anta

  Foršs puisis. Žēl, ka viņam nedeva iespēju, bet iespēju deva kaķenei, kura apzinoties, ka nepārtrauktās dzemdības bojā viņas izskatu, turpināja vēl ražot! Viņa varēja tikt galā pati, taču šeit cilvēkam ir fizisks defekts, ko pats izlabot nevar! Es domāju, ka krievu klīnikai šis uzdevums vienkārši bija stipri par sarežģītu! Skumji, ka tik vārga klīnika reklamējas. Veiksmi un izturību Didzim! Laba klīnika neatteiks risinājumu, Didzi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!