Kā mēnesi pēc TV3 operāciju šova fināla klājas vientuļajai mammai Inetai

2 komentāri
Kā mēnesi pēc TV3 operāciju šova fināla klājas vientuļajai mammai Inetai
PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Lai dzīvē kaut kas mainītos, ir jāmainās pašam,” atzīst vērienīgajā plastisko pārvērtību šovā ”Operācija: Jauna dzīve” iepazītā vientuļā mamma un bērnudārza darbiniece Ineta Dresmane no Vecmīlgrāvja. Kā viņai klājies mēnesi pēc projekta noslēguma?

Kā sarunā ar Skaties.lv neslēpj 44 gadus vecā Ineta, līdz ar Covid-19 pandēmiju viņa izjūt nelielas skumjas, tomēr savā ikdienas dzīvē ierobežojumus sevišķi neizjūt. ”Vienīgi tas, ka nevar iet uz sporta zālēm, apmeklēt deju nodarbības,” saka Ineta, kura ikdienā mīl nodoties fiziskajām aktivitātēm.

”Kaut kādā ziņā ir labi, ka tagad lietojam sejas aizsargmaskas. Varu mierīgi dzīvot savu dzīvi, un atpazīstamību es īpaši neizjūtu,” nosmej Ineta.

”Viss notiek, pašsajūta man ir laba, pat lieliska. Tagad sniedziņš uzsnidzis, un arī tas rada foršu sajūtu, neskatoties uz visiem ierobežojumiem.

Darbiņā man ierobežojumu nav, turpinām strādāt. Nevar gan sapriecāties. Tā ka pozitīvās emocijas izjūtu. Jauki sagaidījām Ziemassvētkus, tiesa, izolēti no vecākiem. Kopā ar bērniņiem bija sirsnīgs pasākums. Bija gatavošanas svētkiem un svētku sajūta.

Mēs turpinām dzīvot un priecāties, un bērnu vide man sniedz ļoti pozitīvu enerģiju un atbalstu. Ja citi cilvēki ierobežojumu laikā kļūst drūmi, tad darbā jūtam, ka dzīve kūsā,” par savu ikdienu pēc šova noslēguma stāsta Ineta.

Vismaz par 10 gadiem jaunāka: vientuļās mammas Inetas satriecošās pārvērtības TV3 šovā

Viņa atzīst, ka privātajā dzīvē būtiskas izmaiņas nav piedzīvotas. ”Joprojām esmu savas otras pusītes meklējumos. Es laikam šajā ziņā tomēr pārkāpju ierobežojumus un uz randiņiem eju,” viņa pasmaida un skaidro, ka tikšanās ar kavalieriem notiek svaigā gaisā, piemēram, parkā. ”Šobrīd nekā citādāk to nevar organizēt.”

Tomēr Ineta sapratusi, ka tik īsā laikā nodibināt jaunas attiecības nav iespējams. ”Dzīvē tik ātri tas nenotiek. No otras puses viss ir ļoti pozitīvi, bet ir kaut kas, ko es nevaru pieņemt. Saprotu, ka nebūs, un eju tālāk,” atzīst Ineta, kura laikā, kad vēl notika TV3 operāciju šova filmēšana, iepazīšanās portālos baudīja lielu pretējā dzimuma uzmanību un par viņu interesi izrādīja arī krietni jaunāki vīrieši.

Lai arī randiņi nav vainagojušies ar attiecību izveidošanos, Ineta neslēpj: tā tomēr ir pieredze, kas ļāvusi ne tikai pretējo dzimumu, bet arī sevi vairāk iepazīt.

”Ir interesanti cilvēki, tomēr man tā sirsniņa kaut kā neaizķeras. Tā ir pieredze un arī ļauj vairāk saprast, ko es īsti gribu un ko negribu. Tādā ziņā tas ir ļoti drošs solis no manas puses, ko es līdz šim neuzdrošinājos spert,” saka sieviete.

Noslēdzoties šovam, Ineta sev deva solījumu skoloties uzņēmējdarbībā. Nu viņa Skaties.lv priecīgi ziņo, ka interneta tiešsaistē uzsākusi uzņēmējdarbības kursus. ”Jo es vairāk mācos, jo man mazāk šķiet, ka es vispār ko saprotu,” ar vieglu humoru secinājusi Ineta. Tomēr viņa nav gatava padoties, jo nākotnē vēlas ne tikai kļūt patstāvīgāka un izvērst savu biznesiņu, bet mācīšanos turpināt, ja vien būs materiāla iespēja.

Patlaban Ineta ir uz viena viļņa ar vienu no saviem dēliem, kurš šogad beigs skolu. ”Redzēs, kā viņam ies, jo līdz ar Covid ierobežojumiem viņam ar praksi ir pagrūtāk. Tā ka arī viņam šogad būs izšķirošs solis, jāpieņem lēmums, ko darīt tālāk. Kaut kādā ziņā pārmaiņas tā vai tā noris,” klāsta Ineta.

Sieviete spriež, ka pēc TV3 operāciju šova noslēguma viņai dzīve uzņēmusi pareizo kursu un viss notiek. ”Varbūt ne tik spraigi, kā es būtu gribējusi, jo pēc operācijām visu gribas ar ”uh!” un izjust lielas pārmaiņas. Lai arī nepiedzīvoju ļoti krasas pārmaiņas, tomēr es uzdrīkstos darīt to, ko līdz šim neesmu darījusi, kaut vai tie paši randiņi,” viņa secina.

Ineta uzsver, ka šajā grūtajā ierobežojumu laikā cilvēkiem jo īpaši vajadzētu censties ieraudzīt gaišās un labās lietas, kā arī veltīt uzmanību bērniem, ģimenei, pašiem tuvākajiem cilvēkiem. ”Jo viss notiek tā, kā tam ir jānotiek,” tā Ineta.

2 komentāri