Jūs varat kļūt vecāki, bet novecot nav obligāti

1 komentārs
Jūs varat kļūt vecāki, bet novecot nav obligāti

Biežākais, ko dzirdam no mūsu klientiem: “Es nevēlos izskatīties citādāk, es vēlos izskatīties tā kā jaunībā.” Tieši šāda ir mūsdienu sejas ķirurģijas ideoloģija – saglabāt visas anatomiskās struktūras neskartas: atjaunot jaunību, nemainot izskatu.

Vaigu krokas, bedrītes, noslīdējuši plakstiņi, ļengana kakla āda – ir cilvēki, kuri ar nenovēršamo novecošanu sāk cīnīties tikai pēc 55 gadu vecuma, bet citi šīs nepatīkamās ārējās pazīmes iepazīst un mēģina tās novērst jau no 30 gadu vecuma.

Pateicoties mūsu ķirurgu ilggadējai pieredzei, modernajam aprīkojumam un visprogresīvākajām tehnoloģijām, “LIPEX” klīnika piedāvā metodes, kas ļauj uzreiz atgūt izskatu pat līdz 20 gadiem. Viena no tām ir ķirurģiskais SMAS liftings.

SMAS liftings ļauj filigrāni izlabot dažādus trūkumus: dziļas grumbas, izteiktas ādas krokas, sejas ovāla izmaiņas. Plastikas ķirurgs veic sejas ādas pievilkšanu, strādā ar struktūrām, kas atrodas dziļi zem ādas, tādējādi visas noslīdējušās zonas atgriežas tādā stāvoklī, kādā tās atradās jaunībā.

Viena no vispieprasītākajām operācijām mūsu pacientu vidū ir endoskopiskais pieres un uzacu liftings. Šī operācija ir lielisks veids kā atbrīvoties no nodevīgajām grumbiņām, pacelt uzacis, padarīt skatienu ”dzīvāku”, bet sejas izteiksmi priecīgāku. Viena no galvenajām priekšrocībām – operācija tiek veikta caur 4 nelieliem iegriezumiem galvas matainajā daļā, kas ļauj padarīt pēcoperācijas rētas nepamanāmas.

Ko darīt, ja vienkārši gribas ”atvērt acis”, vai atbrīvoties no drūma skatiena? Šeit palīdzēs blefaroplastika. Pateicoties šai operācijai, var ne tikai atjaunināt skatienu, bet arī mainīt acu formu, tikt galā ar grumbām, asimetriju, novērst dažādus plakstiņu ādas defektus un pat veikt izmaiņas etniskajās acu uzbūves īpatnībās.

Šis ir tikai neliels ieskats tajā, ko varam piedāvāt – mēs spējam vairāk nekā Jūs varat iedomāties! Mūsu adrese: Dzirnavu iela 23, Rīga. Tālrunis: 67333322!