Ieskats TV3 operāciju šovā: nervus kutinošais drosmes pārbaudījums ne visiem ir pa spēkam

1 komentārs
Ieskats TV3 operāciju šovā: nervus kutinošais drosmes pārbaudījums ne visiem ir pa spēkam

Jaunas dzīves sākums ir kā lēciens nezināmajā, kas vienlaikus ir apzināts un mērķtiecīgs. TV3 šova ”Operācija: Jauna dzīve” trešā raidījuma dalībnieces Ineta, Leila un Aļona ieradušās Siguldā, kur viņas gaida nervus kutinošs drosmes pārbaudījums.

”Nebūtu loģiski prasīt uzvarēt par katru cenu, bet ir loģiski prasīt uzvarēt par cenu, un cena ir izkāpt no komforta zonas. Bet šodien mēs nekāpsim ārā no komforta zonas, mēs leksim,” trijotnei paziņos šova vadītāja Aija Selga-Brikmane.

Muguras problēmu dēļ Ineta nolems nelēkt. Savukārt Leilai ir paniski bail no augstuma. ”Es tiešām gribēju nolekt un pārvarēt bailes no augstuma,” viņa neslēps.

Notiekošais Inetu vedinās uz pārdomām, ka cilvēks par lietām, ko viņš var izdarīt, sev iestāsta pretējo.

Par spīti kolēģu iedrošinājumam un profesionāļu komandas drošajam plecam, no lielās iespējas izlēkt ar gumiju Leila tomēr atteiksies.

Vienīgā, kura šajā trijotnē izrādīsies īsta drosminiece, būs Aļona. ”Tagad var teikt, ka es no jauna piedzimu,” pēc lēciena priecāsies Aļona.

Vai drosmes pārbaudījums viņai nodrošinās ceļu uz operācijām un jaunu dzīvi? Skaties šova ”Operācija: Jauna dzīve” trešajā sērijā ceturtdien, 22. oktobrī, plkst. 22:00 kanālā TV3!

1 komentārs