Foto: Leila īsā laikā notievē par septiņiem kilogramiem

4 komentāri
Foto: Leila īsā laikā notievē par septiņiem kilogramiem
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Mēdz teikt, – dzīve iet uz augšu, bikses krīt uz leju. Nesen to, ka vecās drēbes sākušas uz auguma karāties, piefiksējusi Šveicē dzīvojošā šova ”Operācija: Jauna dzīve” dalībniece Leila Kondžu. 40 gadus vecā sieviete atguvusi formu un nu izskatās tik slaida kā balerīna.

”Esmu notievējusi. Ja, uz Latviju aizbraucot, mans svars bija 63-64 kilogrami, tad tagad tas ir 57 kilogrami,” Skaties.lv priecīgi ziņo šova ”Operācija: Jauna dzīve” dalībniece Leila, kurai izdevies atbrīvoties no sešiem septiņiem kilogramiem.

Leila atzīst, ka vienmēr ir centusies svaru turēt 56-59 kilogramu robežās, lai izskatītos proporcionāli savam 165 cm garajam augumam.

Nu sieviete var lepoties ar baletdejotājas cienīgu izteikti slaidu vidukli, tomēr vēl esot pie kā mazliet jāpiestrādā. ”Vajag vēdera presīti taisīt, lai tiktu vaļā no liekās ādas,” viņa saka.

Kāds ir Leila tievēšanas noslēpums? Izrādās, slaidās formas iegūtas bez sevišķas piepūles un drastiskas diētas. ”Sāku katru rītu dzert ūdens glāzi, ko kādreiz nedarīju,” viņa atklāj.

Smejot Leila atzīst, ka ir vēl kāda viltība, kas motivē nomest svaru:

”Mans triks ir pirkt mazāka izmēra apģērbu, lai tajā spētu ielīst.”

Notievēšana, protams, gājusi roku rokā ar fiziskajām aktivitātēm un nelielām korekcijām ēšanā. ”Darbā daudz jāstaigā un, protams, neēdu daudz,” saka Leila, kura svētku reizēs sev neliedz arī kādu kūciņu.

Leila neslēpj, ka agrāk, raugoties uz sevi spogulī, pretim redzējusi resnīti. ”Visi saka, ka esmu tieva, bet es sevi redzu resnu. Tagad gan redzu sevi slaidu, tikai liekā āda, bet to es kaut kā dabūšu nost,” tā operāciju šova dalībniece.