Foto: ieskats TV3 jaunā ekstrēmo pārvērtību šova atlasē

Pagājušajās brīvdienās viesnīcā ”Hotel Roma” pulcējās vairāki desmiti dažāda vecuma ļaužu no Latvijas malu malām, kuri cīnījās par tiesībām piedalīties topošajā TV3 ekstrēmo pārvērtību šovā ”Operācija: Jauna dzīve”, kas rudenī tiks nodots skatītāju vērtējumam.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Svetlana

  Svetlana

  Esmu patiesi apbēdināta, jo ļoti cerēju uz šovu, pēc autoavārijas man ir sakropļota seja, mani pat neuzaicināja uz atlasi ...
 • Hah

  Hah

  Savilkušās resnās uz šovu, cer pa velti taukus atsūkt, lai nav nekas pašām jādara. Ceru, ka nevienu no viņām nepaņems tajā šovā un neatbrīvos no sava slinkuma sekām pa velti.
 • Lēts šovs

  Lēts šovs

  Arī mani nepaņēma! Pasauca uz atlasi, vel paprasija,lai izdaru kko orginalu-izgerbjos kameras prieksa vai kadu citu aktivitati, es to nedariju,bet skatos daudzi merkaķojas, kipa lai tiktu sova, kaut gan jau pormstam viss bija izlemts. Taisa letu sovu uz nelaimigu cipveku rekina. Butu nemusi piemeru no Ukrainu sova-atdodiet man skaistumu. Iesaku TV 3 uzklausit un paradit abas puses televizija, nevis tikai Strazdiņas kartejo uzcepto meslu
 • Nopietni?!

  Nopietni?!

  Jā, šeit būs kaudze ar komentāriem no neapmierinātajiem, kurus neizvēlējās pat atlasei,BET viņiem taisnība, neredzu neko briesmīgu 90% no šiem foto! Par zobiem un lieko svaru mīlīši jau vajag pašiem mazliet parūpēties laicīgi!!!! Neticu, ka Latvijā nav cilvēku kam pēc avārijām vai iedzimtiem defektiem tiešām vajag palīdzību un reālu palīdzību!!!! Un kā vēl ir!!!!!! Man pašai ir lauzts un šķībs deguns vairākās vietās, dzīvoju ar tādu no bērnības, nav vienkārši "kūkumiņš" kā citām, bet reāli lauzts, šķībs, neglīts, kurš padara galīgi ne simetrisku visu seju un vēl apgrūtināta elpošana! Visu dzīvi kā jauna sieviete sadzīvoju un mocos ar pašapziņu, pretīgi skatīties spogulī, bet mani, protams, arī neizvēlējās kaut vai pat tikai ATLASEI!!!! FŪ KAUNS ŠOVAM, kad nemaz neesat gatavi sniegt reālu palīdzību tiem kam tā ir vajadzīga!!! Nav ko veidot šādus šovus ja nemaz neesat spējīgi uz lielām operācijām un reālu, smagu palīdzību!!!!! Cerams TV3 lasa šos komentārus! Liela ne godība šeit liekas ir!!! Lūdzu, pārskatiet pieteikumus un varbūt vairāk pievērsiet uzmanību cilvēcība!!!!!
  • loko

   loko

   Tak iepriecini pāris turīgus onkoļus un varēsi atļuties operāciju. Nav ko jānīd te...
 • Diduu

  Diduu

  Nu nezinu, vai tiešām kāds, kurš gatavs izģērbties svešu acu priekšā ir vairāk pelnījis pārvaldības par kādu, kam tās, patiešām nepieciešamas, bet viņš, nabags, nespēj atkailināt savu p... žūrijai.
  • loko

   loko

   Vai ta rakstīts, ka tas ir labdarības šovs. Šova uzdevums ir savākt vairāk skatijumus un teļevizonšiki zin ka mūsu publikai jo stulbāks šovs jo vairāk skatijumu.
 • Juris

  Juris

  Tiešām ir tā ka vairāk jau interese ir šovu uztaisīt bet ne palīdzēt jauniem cilvēkiem kam ir vajadzīga palīdzība un būtu jaunā dzīve ,labāk jau ir paņemt cilvēkus kuri ir jau TV šovos piedalījušies un izskats nau atbaidošs bet ne palīdzēt tādiem kā man un citiem jauniem cilvēkiem kam vajag.es reāli esmu šokā taisa šovu ka palīdzēs cilvēkiem bet ir otrādi pagrūž vēl cilvēkus kam tiešām vajag palīdzību un nenovērtē
 • Ola

  Ola

  Atkal, auzas, ir cilvēki, kuriem ir vajadzīga izskata uzlabošana, lai nav jānēsā brilles, ar sejas redzamiem defektiem, zobi, krusu implanti, liekais svars, lai tiek paši ar to problēmu, kuru uzskata par problēmu, - atrisina, kas veido šādu šovu, par to vajadzētu stingrāk izanalizēt.
 • Traks

  Traks

  Jā....trūkst vārdu...pēc foto neizskatās ka būtu vajadzīga kāda operācija. Kā parasti izlēkšana un sevis parādīšana tv...
 • Ķirurgs

  Ķirurgs

  Taisat šovu, bet tomēr neesat gatavi uz 100%palīdzēt cilvēkiem kuriem palīdzība tiešām ir vajadzīga..
 • Punkts

  Punkts

  Ja godīgi, no šiem bildēs redzamajiem dalībniekiem plastiskās operācijas palīdzība būtu nepieciešama labi ja kādiem 2, varbūt 3. Ko pārējie tur dara? Lai sportošanas vietā taukus atsūktu, zobus, par kuriem acīmredzot nav rūpēts, par velti salabotu, vai vienus krūšu silikonus nomainītu uz lielākiem? Bet var jau saprast, ka tie, kam šāda palīdzība patiešām būtu nepieciešama, nemaz nelien TV ekrānā psiholoģiskās barjeras dēļ.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!