Foto: ieskats TV3 jaunā ekstrēmo pārvērtību šova atlasē

15 komentāri
Foto: ieskats TV3 jaunā ekstrēmo pārvērtību šova atlasē
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Pagājušajās brīvdienās viesnīcā ”Hotel Roma” pulcējās vairāki desmiti dažāda vecuma ļaužu no Latvijas malu malām, kuri cīnījās par tiesībām piedalīties topošajā TV3 ekstrēmo pārvērtību šovā ”Operācija: Jauna dzīve”, kas rudenī tiks nodots skatītāju vērtējumam.

Vēlmi piedalīties ekstrēmo pārvērtību šovā bija izteikuši 1385 cilvēki no dažādām Latvijas pilsētām, bet aicinājumu piedalīties atlasē 4. jūlijā bija saņēmuši 50.

Kā Skaties.lv atklāj šova producente un režisore Aija Strazdiņa, svarīgs kritērijs, lai cilvēks tiktu uzaicināts uz šova ”Operācija: Jauna dzīve” atlasi, bija viņa paša motivācija.

”Mēs meklējām cilvēkus, kuriem, mūsuprāt, šīs pārmaiņas tiešām varētu dot jaunu dzīvi. Ja, piemēram, plastikas ķirurgs atzina: te ir ko darīt, kā arī, ja redzējām viņā motivāciju, mēs viņu akceptējām.

Svarīgi saprast, ko viņš darīs, kad viņam šis viss būs. Ja, kā cilvēks paredz, pārmaiņas viņam dos otru pusīti, darbu, pašapziņu vai ko citu konkrētu, tajā brīdī viņš kļūst par kandidātu,” par atlases kritērijiem stāsta producente.

Atlasē, kas noritēja īpaši emocionālā gaisotnē, no 50 dalībniekiem tika izraudzīti 18 potenciālie, kuri tālāk cīnīsies, lai būtu starp tiem sešiem laimīgajiem, kuriem tiks dota iespēja pilnībā uzlabot ārējo izskatu, veicot visas nepieciešamās plastiskās operācijas, kā arī sniedzot zobārstniecības pakalpojumus.

Šova veidotāji augtu vērtējuši cilvēkus, kuri uzdrīkstas parādīt savas nepilnības: ”Piemēram, noģērbties vai atnākt un noraudāties. Tas liecina par to, ka tu vari saņemt sevi rokās.”

Atlases žūrijā bija plastiskās ķirurģijas speciālists Vadims Kļimecs, zobārstniecības eksperts Raivis Sietnieks, psiholoģe Inga Bērziņa, fitnesa trenere Zanda Zariņa-Rešetina.

Ekstrēmo pārvērtību šovs ”Operācija: Jauna dzīve” pie TV3 skatītājiem dosies rudenī.
15 komentāri