Dzīves sagrautā Leila pēc TV šovā veiktajām plastiskajām operācijām uzplaukst ne tikai ārēji

Pievienot komentāru
Dzīves sagrautā Leila pēc TV šovā veiktajām plastiskajām operācijām uzplaukst ne tikai ārēji
PUBLICITĀTES FOTO

Leila, kuru šova “Operācija: Jauna dzīve” sākumā skatītāji iepazina kā sāpju sagrauztu sievieti, ik dienas atplaukst arvien vairāk – pēc krūšu un sejas plastiskajām operācijām mainījies ne tikai viņas ārējās veidols, bet sieviete pārvēršas arī iekšēji.

39 gadus vecās mājsaimnieces un trīs bērnu mammas Leilas Kondžu stāsts šova “Operācija: Jauna dzīve” žūriju pārsteidza nesagatavotu. Sieviete, kura uz šova atlasi ieradās no Šveices, kur dzīvo ar bērniem un vīru, atklāja, ka bērnībā ir vairākkārt seksuāli izmantota.

Dzīves pārbaudījumi bijuši pret Leilu skarbi. Viņa bija morāli sagrauta. Un pārciestais bija atstājis pēdas arī Leilas ķermenī un sejā.

Nu, kad krūšu un sejas plastiskās operācijas aiz muguras, Leila ar jaunu dzīves sparu turpina pārmaiņas.

”Pēc operācijām man uzlabojās pašapziņa. Es zinu, kā ir mīlēt sevi. Tā ir tāda brīnišķīga sajūta, ko es nemāku izskaidrot,” šova jaunākajā raidījumā atzina Leila. ”Es vairs nemāku domāt negatīvi, es domāju tikai pozitīvi. Man ir laba sajūta. Ja ir problēma, es tā lēnām viņu izdomāju, padomāju un atrisinu.”

Ierodoties uz redzes korekcijas operāciju, sieviete neslēpa, ka nelielas bailes ir, bet jūtas priecīga, jo piepildās vēl viens viņas ilgi lolots sapnis.

Pēc operācijas Leila bija pārsteigta, ka tā noritējusi tik ātri un neslēpa prieku, ka nu viņa varēs krāsoties un brilles neaizsegs ne acis, ne seju.

Seko līdzi Leilas un pārējo šova dalībnieku pārvērtību ceļam katru ceturtdienu plkst. 22.00 kanālā TV3 un jebkurā laikā un vietā video satura platformā Go3!