Danēlas pārvērtības TV šovā turpinās – sieviete tikusi pie perfekta smaida

6 komentāri

Tikko paguvusi aprast ar jauniegūto krūšu formu, par ko sapņojusi kopš tīņu gadiem, Danēla TV3 plastisko pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” jaunākajā raidījumā piedzīvoja vēl kādas pārvērtības – jaunā sievieti tika pie nevainojama smaida.

31 gadu veco Danēlu Krūmiņa šova skatītāji iepazinuši kā jauku un gudru sievieti, kurai līdz šim nācās samierināties ar K izmēra krūtīm. Medicīniski šāds stāvoklis tiek saukts par gigantopastiju un rada ne tikai emocionālus pārdzīvojumus, bet arī medicīniskas komplikācijas, sākot ar kupra veidošanos un neciešamajām muguras sāpēm.

Vairākas stundas ilgā komplicētā operācijā plastikas ķirurgiem izdevās samazināt Danēlas krūšu izmēru līdz iespējami mazākajam, saglabājot visas piena dziedzera funkcijas un jutību.

Danēla par paveikto bija neizsakāmi laimīga un skatītājiem paliks atmiņā kā paciente, kura operāciju zālē gan aizmiga, gan pamodās ar smaidu. Un, lai smaids būtu vēl starojošāks, Danēla devās pie zobārsta.

”Danēlai bija tā sauktais smaganu smaids, smaidot varēja redzēt smaganas. Un to mēs varējām regulēt ar smaganu plastiku: viņai tika veikta smaganas un kaula korekcija. Pēc tam tika uzstādīti desmit cirkonija kroni augšžoklī.

Tā kā Danēla gribēja vienu no gaišākajiem toņiem kroņiem, mums nācās papulēties ar apakšējo zobu balināšanu. Tāpēc apakšējos zobus balinājām vairāk nekā paredzēts. Protamas, ar starplaikiem, lai zobiem nebūtu pārāk liela trauma.

Rezultātā Danēlai ir skaists, žilbinošs smaids,” savu darbu komentē estētiskās zobārstniecības eksperts Dr. Raivis Sietnieks.

”Beidzot varēšu paust savas emocijas un prieku,” gandarīta par klīnikā ”Confidental” paveikto bija Danēla.

Seko līdzi Danēlas un pārējo šova dalībnieku pārvērtību ceļam katru ceturtdienu plkst. 22.00 kanālā TV3 un jebkurā laikā un vietā video satura platformā Go3!