Dalībai TV3 ekstrēmo pārvērtību šovā pošas sieviete, kura bērnībā pārcietusi seksuālu vardarbību

11 komentāri
Dalībai TV3 ekstrēmo pārvērtību šovā pošas sieviete, kura bērnībā pārcietusi seksuālu vardarbību
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Topošā TV3 šova ”Operācija: Jauna dzīve” atlase īpaši emocionāla izvērtās 39 gadus vecajai Leilai Kondžu, kura uz pasākumu devās taisnā ceļā pēc atgriešanās Latvijā. Pēc gandrīz 20 Šveicē nodzīvotiem gadiem Leila atgriezusies Latvijā – lai nokārtotu rēķinus ar traģisko pagātni un sāktu jaunu dzīvi.

”Es dzīvoju Šveicē. Ilgi – 19 gadus tur nodzīvoju, bet tā nav mana zeme.

Uz Latviju atbraucu ar domu, godīgi sakot, iedrošināt citas sievietes būt drosmīgām, atklāt patiesību. Jo vairāk slēpsi, jo vairāk tas tevi sagrauzīs,” sarunā ar Skaties.lv savu stāstu iesāk viena no TV3 šova ”Operācija: Jauna dzīve” pretendentēm Leila Kondžu.

”Man ir traģiska pagātne.”

”Par to nav jājūtas vainīgai, nav jākautrējas, jo tā nav mūsu vaina, kas notika. Tā ir tikai to neliešu vaina. Psiholoģiski tevi traumē, iestāstot, ka tā ir tava vaina, – tas ir traģiski,” saka Leila un atklāj – viņa ilgāku laiku tikusi seksuāli izmantota.

”Tāpēc es esmu atgriezusies. Lai parādītu, ka es to neesmu aizmirsusi. To nevar aizmirst! 10 gadi man bija.

Man vairs nav bail. Tā ir mana dzīve, es katru dienu ar to cīnos. Mans vīrs redz, cik mans pašnovērtējums ir zems, ka es sev neticu, esmu kļuvusi pesimiste. Tas viss mani turpina ”ēst”,” saka sieviete.

Dalību šovā Leila ieraudzījusi kā izdevību, kas beidzot dotu iespēju ”izlīst ārā no bedres, kurā esmu iedzīta”.

Pagātnes rētas Leila centusies sadziedēt arī ar psihologu palīdzību, tomēr tas nav palīdzējis: ”Manu lietu ielika kasītē, un ar to viss beidzās.”

Kad Leila no Šveices lidostas ar lidmašīnu pacēlusies gaisā, prātā ienākuši vārdi: ”Man ir jāpalīdz citām sievietēm tikt pāri šādām lietām, lai viņas saņem drosmi un nekaunas.”

Divi maisiņi karājas

Piesakoties TV projektam, trīs bērnu mamma ir cerību pilna uzlabot savu krūšu izskatu, kas sievietei allaž bijušas mazas, bet līdz ar grūtniecībām tās ir gluži vienkārši nokarājušās. ”Ir kauns un neērti, jo tur divi maisiņi karājas.”

”Vīrs saka jūrmalā noņemt krūšturi, bet es nevaru. Seksuālajā dzīvē arī nevaru – vienmēr ir kaut kas mugurā, jo man tas traucē. Manuprāt, krūtis ir sievietes simbols un skaistākais, kas viņai dots,” skaidro Leila.

Tāpat viņa norāda uz vēl kādu sava izskata nepilnību – zobu dēļ sieviete nesmaida. ”Kad es gaidīju puisīti, man visi zobi sabojājās,” atklāj Leila.

Par saviem bērniem Leila ir īpaši lepna: ”Man ir labi bērniņi.” Vecākā atvase – dēls – nācis pasaulē laulībā ar šveicieti, bet otrajā laulībā ar sardīnieti viņa kļuvusi par mammu divām meitām. Dzimtenē Leila atgriezusies viena – ģimene palika Šveicē.

”Es atbraucu uz Latviju meklēt pati sevi, beidzot atrast spēku sākt jaunu dzīvi. Kādu laiku pabūt viena.” Šveicē Leila neatgriezīsies, pirms nebūs nokārtojusi rēķinus ar pagātni.

”Vīrs mani ļoti atbalsta. Bērni arī nav maziņi, ka vajadzētu mainīt pamperus. Jaunākajai meitai Jāņos palika 11 gadi, vidējai – 14 un dēlam – 16. Esmu bērniem iemācījusi pašiem tikt galā ar sevi – uztaisīt ēst un visu pārējo,” tā Leila.

To, vai Leila būs starp 18 projekta dalībniekiem, kuri turpinās sacensību, lai iekļūtu to sešu laimīgo vidū, kuriem tiks dota iespēja šovā ”Operācija: Jauna dzīve” piedzīvot pārvērtības, uzzināsim, tuvojoties šovam.

Pie TV3 skatītājiem ekstrēmo pārvērtību šovs dosies rudenī. Seko līdzi jaunumiem Skaties.lv!

11 komentāri