Astoņu bērnu mamma Karīna atklāj, kā kuplajā ģimenē norit mācīšanās Covid-19 ierobežojumu laikā

Kamēr daļa vecāku sūrojas, ka produktīvi strādāt no mājām un paralēli veltīt uzmanību savām skolas vecuma atvasēm nav nekāda medus maize, TV3 šovā ”Operācija: Jauna dzīvē” iepazītā rīdziniece Karīna Ceriņa, kura ir mamma astoņiem bērniem, nemaz nežēlojas.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Annija

  Annija

  Arprats cik mums ir daudz aprobežotu cilvēku. Tak tie kuriem nepatīk skiriet tālāk un nelasiet.
  Esmu priecīga par Karīnu, lai veicas.
 • Pfff
 • viedenieks

  viedenieks

  Kā viņa var nodarboties ar labdarību, ja pašai nav ne kapeika kabatā, ja nevarēja pat savu izskatu savest kārtībā? Tad viņa atdod savus pabalstus par bēnu pulku labdarībai? Kas tā par "labdarību"? Kāda likumīgi reģistrēta organizācija vai vienkārši kādas personas darbības bez atskaitēm?
  • ...

   ...

   Ja kaut ko nesaproti, ieej biedrības mājas lapā vai interesējies VID,...bet ne šeit... un nenomelno cilvēkus, kurus nepazīsti un nezini vinu dzivesstastus...
   • viedenieks

    viedenieks

    Kas par biedrību? Nosaukums? Kur redzi nomelnošanu?
  • ***

   ***

   Skatījies viņas kabatas?
   Nesaprotu ko tu vispār skaiti svešu naudu?!!!
   Viņa arī bez visām operācijām izskatījās super! Citas pat pēc viena bērna aizmirst ko nozīmē sevi kopt un rūpēties par sevi. Šeit māmiņa bija sakopta arī pirms operācijām.
   Šaubos vai jebkurš strādnieks Latvijā var nopelnīt tādas naudas, lai veiktu šāda veida operācijas. Un ja bija šāda iespēja, kāpēc gan neizmantot.
   Ja tev skauž, tad tā arī pasaki, nevis izgāž savu žulti.
  • Samanta
 • Sabīne

  Sabīne

  Es piekrītu viņas teiktajam. Arī mani 3 bērni skolnieki mācās mājās attālināti un nekādu grūtību mums nav, vienīgi 1.klasniekam jāpalīdz ar datora apgūšanu. Ja bērna panākumiem un neveiksmēm seko jau no dārziņa un kopīgi tās risina, tad pēc tam jau skolas vecumā bērniem nav problēmu ko apgūt arī
  tālmācībā. Tas vis ir vecāku apzinības jautājums. Ja bērnu iegrūž dārziņā no 1,6 gada, tad skolā -ar apziņu, ka tur visu iemācīs , tad... 😣
 • Annika

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!