Ar tautisku danci plastisko operāciju šova atlasē sevi piesaka īpaši atraktīvs ludzēnietis

6 komentāri
Ar tautisku danci plastisko operāciju šova atlasē sevi piesaka īpaši atraktīvs ludzēnietis
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Topošā ekstrēmo pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” atlasē jūlija sākumā viens no atraktīvākajiem izrādījās 33 gadus vecais ziedu tirgotājs Ervīns Petrovs no Ludzas rajona – līdzi paņemtā magnetafona pavadījumā puisis žūrijas priekšā izpildīja kādu tautisku danci.

Kā Skaties.lv atklāj Ervīns, viņu dalībai projektā pamudinājusi sieva. Neesot gan gluži tā, ka mīļotajai nepatīk, kā viņš izskatās, tomēr Ervīns savas problēmas apzinās un gatavs tās risināt. Viņa lielākā vizuālā ”nepilnība” ir liekais svars – vīrietis sver 120 kilogramus.

”Mēs ar sievu gribējām saņemties un aiziet uz sporta zāli. Bet ģimenē ienāca bērniņš, un viņai vairs nav laika. Ledusskapis nepārtraukti ir pilns, un es saprotu, ka man pašam ir grūti,” par aptaukošanos kā problēmu izsakās Ervīns.

Jo īpaši Ervīns savus liekos kilogramus jūt, kad dejo tautas dejas. ”Bet tagad tas ilgu laiku nav darīts. Līdz ar to ir ļoti grūti saņemties. Arī mazo bērnu nēsāt nav viegli – panēsāju 15 minūtes un jau jūtu muguru,” saka vīrietis.

”Liekais svars mani visvairāk satrauc, bet nepārprotami man ir problēmas arī ar zobiem,” atzīst potenciālais šova dalībnieks.

Jautāts, ko sagaida no projekta, Ervīns saka: ”Man galvenais ir saņemties un ar kaut ko sākt. Es zinu, ka uz to esmu spējīgs, es esmu jau tievējis, un man ir ļoti labi sanācis, bet tad kaut kā nolaidās rokas. Tas būtu kā atspēriena punkts. Būs ļoti labi, ja viss sanāks.”

”Es jebkurā gadījumā nemetīšu mieru, arī tad, ja netikšu šovā, jo pēdējais brīdis ko mainīt,” viņš negatavojas mest plinti krūmos.

”Līdz 40 gadu vecumam gribu būt ideāls. Tāds ir plāns,” smaida Ervīns un nopietni turpina: ”Viss, ko savā dzīvēs esmu ieplānojis, ir piepildījies. Tagad atlicis izskatu dabūt uz strīpas, jo viss pārējais man jau ir.”

To, vai Ervīns būs starp tiem sešiem laimīgajiem, kuriem tiks dota iespēja startēt šovā ”Operācija: Jauna dzīve”, uzzināsim, tuvojoties šovam. Pie TV3 skatītājiem ekstrēmo pārvērtību šovs dosies rudenī. Seko līdzi jaunumiem Skaties.lv!

6 komentāri