Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 6. maijs

Gaidis, Didzis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Operācija: Jauna dzīve” aktualitātes

Foto: Leila īsā laikā notievē par septiņiem kilogramiem

Foto: Leila īsā laikā notievē par septiņiem kilogramiem 4

Mēdz teikt, – dzīve iet uz augšu, bikses krīt uz leju. Nesen to, ka vecās drēbes sākušas uz auguma karāties, piefiksējusi Šveicē dzīvojošā šova ”Operācija: Jauna dzīve” dalībniece Leila Kondžu. 40 gadus vecā sieviete atguvusi formu un nu izskatās tik slaida kā balerīna.

Foto: kā TV3 operāciju šovs mainījis rīdzinieces Sanitas dzīvi

Foto: kā TV3 operāciju šovs mainījis rīdzinieces Sanitas dzīvi 2

Vērienīgākais pašmāju pārvērtību šovā “Operācija: Jauna dzīve” par iespēju saņemt vairākas bezmaksas plastiskās operācijas, kā arī jaunu, žilbinošu smaidu cīnījās 36 gadus vecā Sanita Butkus no Rīgas. Lai gan cīņā par plastiskajām pārvērtībām Sanita zaudēja citai dāmai, TV šovs viņai devis tik daudz.

Transpersona Madara asi nosoda NA plānu Satversmē noteikt, kas ir "pareizās" ģimenes

Transpersona Madara asi nosoda NA plānu Satversmē noteikt, kas ir "pareizās" ģimenes 24

Plašu viļņošanos sabiedrībā raisījis Nacionālās apvienības (NA) ierosinājums Satversmē labot 110. pantu, nosakot, ka ģimene ir savienība starp vīrieti un sievieti. Rosinājumam ir gan atbalstītāji, gan pretinieki, kuri to uzskata par diskriminējošu, viņu vidū – arī TV3 šovā “Operācija: Jauna dzīve” iepazītā transpersona Madara Marta Šterna.

Transpersonai Madarai jaunais gads iesācies uz skumjas nots

Transpersonai Madarai jaunais gads iesācies uz skumjas nots 40

Pēc plastisko pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” transpersonas Madaras labi iesākto izaugsmi iedragājuši no viņas neatkarīgi apstākļi – jaunā koronavīrusa izplatības iegrožošanai pieņemtie ierobežojumi. Mēnesi pēc šova noslēguma viņa neslēpj – jūtas nomākta un, tāpat kā daudzi līdzcilvēki, gaida, kad būs iespēja pilnu krūti mesties dzīvē.

Leila pēc pārvērtību šova ceturto reizi pošas kāzām

Leila pēc pārvērtību šova ceturto reizi pošas kāzām 1

Latvijā vērienīgākā plastisko pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” finālā viena no krāšņākajām dalībniecēm bija Leila – viņa bija nolēmusi pasākumā žilbināt skaistā kāzu kleitā. Kā šova dalībniece skaidro Skaties.lv, tas nav bijis bez iemesla.

“Dzimuma disforija nav lipīga.” Transpersonas Madaras paziņojums sabiedrībai

“Dzimuma disforija nav lipīga.” Transpersonas Madaras paziņojums sabiedrībai 18

37 gadus vecā Madara Marta Šterna TV3 šova ”Operācija: Jauna dzīve” žūriju pārsteidza ar uzdrīkstēšanos, atklājot, ka lielāko daļu dzīves viņa bija dzīvojusi kā vīrietis, līdz pagājušajā gadā nolēma mainīt identitāti. Tagad viņa ir gatava sevi pieteikt kā pārliecinātu sievieti, uz kuru atskatās.