4 komentāri

Trešdienas, 1. februāra, vakarā pie TV3 skatītājiem ar otro sezonu atgriezās šovs ”Tēta nedienas Latvijā”. Pirmās sērijas galvenais varonis Uldis Grīnbergs apliecināja, ka mājas solī ir tikpat jestrs un omulīgs kā šovā ”Īstie veči”.

Inčukalna iemītnieki Uldis un Diana Grīnbergi ir precējušies sešarpus gadu un audzina divas meitiņas – piecus gadus veco Martu un divgadnieci Lindu.

Ģimenē kārtība notiekot vairāk pēc vīra, nevis sievas prāta, atzīst Uldis. Taču meitu acīs lielāka autoritāte esot mammai.

Pirmais vakars bez mammas sākās ar ballīti un modes skati ar māmiņas smalkajiem un dārgajiem lakatiem. Brokastīs meitiņas priecēja saldējums un kruasāni.

Šova noteikumi paredz, ka mammas prombūtnes laikā tētim ne tikai jāpieskata atvases, bet arī jāveic mājas solis un jāīsteno pieci speciālie uzdevumi. Diana bija droša, ka Uldis ar tiem tiks galā.

Foto

Viens no uzdevumiem paredzēja meitas aizvest uz Dabas muzeju. Kamēr Marta bija sajūsmā par visu, jaunākajai atvasei Lindai bija bail gandrīz no katras ekspozīcijas.

Ceturtajā dienā Uldis neslēpa noguruma sajūtu un atzina, ka visgrūtākais esot nedalītā uzmanība bērniem.

Tomēr šovs paliek šovs, un Uldis bez problēmām ietērpās Betmena triko un metās sakārtot skapi.

”Ballītes galvenā sastāvdaļa ir prieks” – ar šādu pārliecību Uldis ķērās klāt pārsteiguma organizēšanai, kas ietvēra arī kūkas cepšanu un izglītojošu, priecīgu un laimes pilnu leļļu teātra izrādi ”Kā telefona spēlēšana acis izdedzināja”.

Uldis un Diana ir saskanīgs pāris un nav raduši dzīvot šķirti, tāpēc piektajā dienā atkalredzēšanās bija īpaši romantiska.

Video: “Tēta nedienu Latvijā” 1. sērija

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl