Obama rīt tiekas ar Bērziņu: kā tas notiks?

Komentāri

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs cer, ka “rīt arī no ASV prezidenta dzirdēsim ne tikai politiskus apliecinājumus, bet arī apliecinājumus ļoti praktiskām, ļoti nopietnām lietām, kas ir nepieciešamas Baltijas aizsardzībai.” Taču līdz tam vēl Latvijas prezidentam Andrim Bērziņam ir jāpatērzē ar pašu Baraku Obamu. Kā viņam veiksies?

Mūsu valsts vīriem (un sievām), tai skaitā prezidentam, ir tiesības runāt arī savā dzimtajā valodā, jo ir pieejami tulku pakalpojumi, bet, kā zināms, viņiem līdz šim bijusi ļoti stingra nostāja šajā jautājumā – ir jārunā angliski! Mēs zinām, kā veicās Slakterim, dzirdējām Straujumas lielisko uzrunu Dublinā, arī mūsu Valsts prezidents Andris Bērziņš paspējis pāris reizes tikt pie “šprices”.

Rinkēvičs cerot uz labām atsauksmēm pēc šīs Baraka Obamas vizītes Igaunijā, bet kā tas viss būs patiesībā? Visi turam īkšķus, lai tikai nenotiktu kas līdzīgs tam, kā to pasniedza humora šovs “Valstī viss ir kārtībā”…

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl