Novelc apenes! Tā pavēl Nākotnes Pagrabs puiši…

1 komentārs

Kā solīts, jaunie komiķi no Nākotnes Pagrabs Juris Grīntāls, Aldis Grandāns un Edgars Toretto ir uzfilmējuši savu versiju par Piens jaungada reklāmu. Šoreiz seksīgās hitgirls ir aizstājuši paparaci fotogrāfi, kuri pirms “darbiņa”, omulīgi sēž mašīnā un ēdot čili pupiņas, apspriež apakšbikšu tēmu.

”Bija skaidrs, ka ja runa iet par seksu, mēs nevaram mierīgi noskatīties, ka Latvijā tiek filmētas seksīgas reklāmas”, stāsta Edgars Toretto un turpina – ”mums obligāti bija jāatbild un jāpiedāvā sava versija”.

”Šī ir tā saucamā – kultūras atsauce, parodija, kas ironiski apspēlē kādu jau esošu mākslas darbu”, paskaidro Juris Grīntāls.

Nākotnes Pagrabs puišiem šis nebūt nebija viegls uzdevums. ”Tā bija mirkļa ideja, kura prasīja daudz laika un līdzekļu”, stāsta Aldis Grandāns. “Piemēram, lai saskaņotu filmēšanu ekskluzīvā autostāvietā, tas vien prasa nedēļu.

Lai radītu vizuālu un estētisku līdzību ar Piens reklāmām, Nākotnes Pagrabs mūza Violeta piesaistījusi jauno un talantīgo aktieri Antonu Zamisļajevu. “Antons ir brīnišķīgs aktieris un viņa seja vien jau liek man smieties!” stāsta Violeta. Aina kurā Antons velk nost apakšbikses, viņai likusi smieties līdz asarām.

Visa filmēšana ilgusi aptuveni 8 stundas un tas visiem iesaistītajiem bijis aizraujošs piedzīvojums.

Gadījušies arī kuriozi, tā filmējot ainas ar Juri un Antonu, kāda lielveikala tualetēs, tās apmeklētāji domājuši, ka tiek filmēts kāds porno.

“Reklāmu mēs filmējām tikai ar vienu mērķi”, stāsta video idejas autors Juris Grīntāls, “sagādāt sev un Nākotnes Pagrabs faniem patīkamus brīžus, lai laiks, kas atlicis, līdz mūsu sēžizrādes sākumam paietu ātrāk.”

Sēžizrāde Iepazīsimies – Nākotnes Pagrabs – LIVE notiks jau šovakar, 14. janvārī, Cafe Leningrad plkst.: 20.00. Nākotnes Pagrabs puiši smīdinās ar Stand up, ziņu apskatu, nepieklājīgām dziesmām un daudz ko citu. Viesu vidū būs Latvijā labi zināmas personas, skandalozas un ne tik. Visi laipni aicināti.

“Un neaizmirstiet”, piebilst Edgars Toretto, “uz izrādi apakšveļu nav obligāti jāvelk.”

TOP komentāri

  • laba reklama
    0 0 0

    laba reklama

    :D neesmu neko par to piens reklāmu dzirdzejusi, bet sitais skeču bija labs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl