Noklausies! Norvēģiju ”Eirovīzijā” pārstāvēs gigantisks eņģelis

1 komentārs
Noklausies! Norvēģiju ”Eirovīzijā” pārstāvēs gigantisks eņģelis
EBU/ NRK / JULIA MARIE NAGLESTAD

Nedēļas nogalē savu pārstāvi ”Eirovīzijā” izvēlējusies viena no valstīm, uz kuru tiek liktas lielas cerības konkursā – Norvēģija. Pēc piecu nedēļu gara atlašu maratona izlemts, ka valsti Roterdamā maijā prezentēs gigantisks eņģelis jeb vietējais jauniešu elks TIX ar dziesmu ”Fallen Angel”.

Norvēģijas ”Eirovīzijas” atlase šogad izvērtās īpaši spraiga un neparedzama, jo par iespēju pārstāvēt valsti konkursā, kas notiks Roterdamā, cīnījās vairāki vietējās mūzikas smagsvari.

Liela daļa ticēja, ka uzvarēs ”KEiiNO” – mākslinieki, kuri 2019. konkursā tika uzskatīti par tautas favorītiem, kurus ”iegāza” žūrija.

Tāpēc jauniešu elka TIX, īstajā vārdā Andreas Haukelands, triumfs tiek uzskatīts par īstu pārsteigumu. Pārsteigums Eiropai būs arī TIX šovs – mākslinieks Norvēģijas atlasē kāpa uz skatuves gigantiska eņģeļa kostīmā, saslēgts ķēdēs.

Zinot, cik nopietni Norvēģija pieiet ”Eirovīzijas” šova izveidei, skaidrs, ka Roterdamā ”eņģeļa” uznāciens būs vēl iespaidīgāks. Par to pārliecināti arī bukmeikeri, kuri Norvēģijai paredz vietu ”Eirovīzijas” spicē.

Mūsu Samantas iespējas bukmeikeri joprojām vērtē kā vienas no zemākajām.

Savukārt kā vienus no reālākajiem pretendentiem uz uzvaru eksperti nosauc Lietuvas pārstāvjus! Lietuviešu iespaidīgo ”Eirovīzijas” hitu baudi TE!