Noklausies! ”Bez Tabu” komandas atraktīvais jubilejas sveiciens

1 komentārs
Noklausies! ”Bez Tabu” komandas atraktīvais jubilejas sveiciens
PUBLICITĀTES FOTO

4. septembrī TV3 raidījumam ”Bez Tabu” aprit 20 gadu, un tam par godu raidījuma radošā komanda ir radījusi īpašu muzikālu sveicienu. Skaties.lv piedāvā unikālu iespēju to noklausīties!

”Bez Tabu” moderatori Agnese Drunka, Evelīna Strazdiņa, Egons Reiters, Juris Šteinbergs, žurnālisti – Alise Kubiloviča, Skaidrīte Nitiša, Dārta Rasa Ozola, Roberts Blass, Oļegs Visockis, Artūrs Špaks un producente Diāna Logina ir iedziedājuši muzikālu sveicienu kopā ar mūziķi Zigfrīdu Muktupāvelu.

Dziesmas vārdu autors ir Guntars Račs, mūzikas – Raimonds Pauls.

Skatītāju iemīļotais raidījums ”Bez Tabu” pie skatītājiem pirmo reizi nonāca 2000. gada 4. septembrī un raidījuma pirmo ”Labvakar” teica Aurēlija Anužīte un Juris Šteinbergs.

20 gadu laikā raidījums ”Bez Tabu” ēterā ir aizvadījis 219 338 minūtes, šķetinot visplašāko problēmu klāstu. – sākot no sadzīviskām nedienām un beidzot ar valstiska līmeņa problēmu risināšanai.

”Es ”Bez Tabu” esmu 18 gadus. Kā es pati smejos, “Bez Tabu” ir kā mans ceturtais bērns. Un mans lielākais gandarījums, ka ”Bez Tabu” no joku un blēņu raidījuma ir izaudzis par “īstu mantu”! Visticamāk, tas arī ir viens no raidījuma ilgdzīvošanas noslēpumiem – īsti cilvēki un īsti stāsti. Jo skaidrs, ka vieta ir arī humoram, joku stāstiem un mistikai, bet meli, pat “baltie,” agri vai vēlu nāk gaismā, un tad tā putra jāstrebj lielām karotēm.

Mēs diendienā tiekamies ar cilvēkiem, ar dažādu nozaru speciālistiem, par kuriem zinām, ka būs jātiekas vēlreiz un jāspēj paskatīties acīs arī pēc ētera! Tāpēc, lai kā dažreiz tiekam pelti, es varu droši teikt, ka strādājam ar tīru sirdsapziņu! Turklāt šis darbs nav viegls! Tas prasa drosmi!

Par to arī esmu pateicīga savai komandai – par drosmi, par darba spējām un radošu garu! Lielākais gandarījums man vienmēr ir tajos brīžos, kad izdodas izkustināt vai izgaismot kādu globālu aplamību, piemēram, likumdošanā vai birokrātijas sistēmā.

Piekritīsiet, tam taču nav jābūt tā, ka, salūstot medicīniskajai iekārtai (kas ir vienīgā Latvijā), onkoloģijas slimniekam pašam ir jāzvanās pa Francijas un Vācijas klīnikām lūdzoties, lai kāds viņu paņem pretī!

Skatītājiem saku lielu paldies gan par stāstiem, gan idejām un jautājumiem, ko saņemam ikdienā, gan arī milzīgs paldies pat tām garšīgajām kūkām un sirsnīgajiem sveicieniem, ko šai “Bez Tabu” 20 gadu jubilejas laikā saņemam redakcijā!” dalās TV3 raidījuma ”Bez Tabu” producente Diāna Logina.

Svētdien, 6. septembrī, kanālā TV3 plkst. 20.00 būs skatāms svētku šovs ”Bez Tabu svin 20” raidījuma ”Es mīlu Tevi, Latvija” noskaņās. Valtera Krauzes komandā apvienosies Agnese Drunka, Juris Šteinbergs, Rēzija Kalniņa, savukārt Janas Duļevskas komandā cīnīsies Evelīna Strazdiņa, Egons Reiters un Gundega Skudriņa. Vakara laikā gaidāmi arī vairāki muzikāli priekšnesumi – uzstāsies Intars Busulis, Normunds Rutulis un grupas ”Instrumenti” un ”Bermudu Divstūris”.