No skandalozas vientuļās mammas par laimīgi precētu sievieti ar 7 kaķiem un lieliem mērķiem. Līga Graudiņa atgriežas ar jaunu ”švunku”

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

24 komentāri
No skandalozas vientuļās mammas par laimīgi precētu sievieti ar 7 kaķiem un lieliem mērķiem. Līga Graudiņa atgriežas ar jaunu ”švunku”
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Līgu Graudiņu Latvija iepazina pirms četriem gadiem. Toreiz viņa raisīja plašu rezonansi kā vientuļā divu bērnu mamma, kura spēlē ‘’Precētie pret brīvajiem’’ nebaidījās kameru priekšā sarīkot randiņu vannā. Vairākus gadus pazudusi no publiskās aprites, Līga ir atgriezusies, nu jau kā laimīgi precēta trīs atvasīšu mamma, kuras ģimenē aug vēl septiņi kaķi, trīs suņi un kura gatava atkal iegūt atpazīstamību, bet šoreiz pavisam citā līmenī.

Septembrī satikāmies, oktobrī sākām dzīvot kopā, novembrī paliku stāvoklī

‘’Četrus gadus biju pazudusi no sociālajiem tīkliem, bet tagad esmu gatava iziet ar citu ‘’švunku’’,’’ sarunu ar Skaties.lv uzsāk Līga.

Pirms minētajiem četriem gadiem viņa uzmirdzēja skandalozajā TV spēlē ‘’Precētie pret brīvajiem’’, pēc kuras nekautrējās atklāti pastāstīt Latvijai stāstu par to sarežģīti sievietei uzturēt ģimeni, veicot arī tēva pienākumus mājās un vienai rūpējoties par finansiālo pusi.

Gandrīz sekss, vientuļās mammas plikumi un gredzens no lombarda: ”Precētie pret brīvajiem” lielāko skandālu TOP 10

‘’Nu mana dzīve izvērtusies vienkārši pasakaini. Viss, par ko runāju šovā – kādas vēlos attiecības, ir piepildījies un vēl vairāk.

Atceros, ka šovā man jautāja: ‘’Vai tu tiešām domā, ka tevi kāds uzreiz tā iemīlēs, ņems un apprecēs, izveidosies ģimene?’’

Jā, tieši tā arī notika. Septembrī satikāmies, oktobrī sākām dzīvot kopā, novembrī paliku stāvoklī, martā apprecējāmies. Pagājušogad arī salaulājāmies baznīcā.

Pagājuši četri gadi, mūsu ģimeni papildinājis dēls Edgars, un dzirkstele starp mums ar vīru joprojām nav pazudusi,’’ to, ka iespējams viss, ko ļoti vēlamies, apstiprina Līga.

Pašizolācija kā medusmēnesis

Kā smaida Līga, pašizolācijas laikā, kamēr citi pāri šķiras un konfliktē, viņa ar vīru izdzīvojot ‘’jaunu medusmēnesi’’. Viens otru pārsteidz, palutina.

‘’Es pie šīm attiecībām tiešām strādāju. Esmu sapratusi, ka sieviete ir tā, kura uztur dzirkstelīti. Jā, sākumā biju papildus iespringusi, lai nebūtu kā ar citām attiecībām, taču jebkurā gadījumā skaidrs, ka citās attiecībās tāpat nekas nebūtu izdevies, jo mēs nebijām radīti viens otram.

Mans vīrs mani paņēma un pielika man apkārt milzu vārtus, lai es būtu drošībā. Jūtu, ka mana ‘’aizmugure’’ ir tik liela, ka nekas no malas nevarēs ietekmēt mūsu ģimeni,’’ gandarīta ir Līga.

Pa šiem gadiem pilnībā mainījies ne tikai Līgas attiecību statuss, bet arī profesionālās darbības lauciņš. Trīs bērnu mamma sākusi darboties skaistuma kopšanas industrijā, un tieši tajā viņu ceļi saveduši ar Sandu – sievieti, kura pagājušogad piedalījusies Kristīnes Lindenblates organizētajā konkursā ”Mrs.Latvija 2019”.

Pietika ar nelielu sarunu ar šo sievieti, lai Līga saprastu – arī viņa grib startēt šajā konkursā. Jā, atšķirībā no ‘’Precētie pret brīvajiem’’, te nevar tikt pie milzīgas naudas balvas, taču ieguvums ir naudā nenovērtējams – ‘’Mrs.Latvija’’ gūto popularitāti var izmantot kā platformu, lai popularizētu savu darbību, projektus, kuri pašai svarīgi.

Trīs bērni, trīs suņi un septiņi kaķi

Līga atceras, kā nosēdinājusi savu vīru un paziņojusi, ka vēlas piedalīties konkursā ”Mrs.Latvija 2020”.  Vīrs sākumā uzreiz pateicis ‘’Nē’’, taču Līga izskaidrojusi, ka dalība konkursā būs veids, kā gan paplašināt savu klientu loku skaistuma kopšanā, gan pievērst papildus uzmanību sfērai, kas Līgai un viņas ģimenei rūp. Un tie ir dzīvnieki.

Konkursa ietvaros sievietēm ir sadarbība ar ‘’Dzīvniekus SOS’’, un katrai no konkursantēm dots uzdevums ar kādas aktivitātes palīdzību atbalstīt biedrību. Līgai un viņas ģimenei divreiz nav bijis jāsaka – dzīvnieki šajā ģimenē ir ļoti mīlēti.

‘’Mūsu ģimenē aug 10 dzīvnieki: trīs suņi un septiņi kaķi, turklāt visi kaķi ir adoptēti. Divu gadu laikā saradās, smejamies, ka šis nu gan ir limits,’’ smejas ‘’Mrs.Latvija’’ dalībniece.

Toties citiem dzīvniekiem, kuri meklē mājas, viņa var palīdzēt ar īpašu aktivitāti.

Pievienojies Līgas dzimšanas dienas ballītei!

Savu 33. dzimšanas dienu Līga izlēmusi veltīt, lai atbalstītu ‘’Dzīvnieku SOS’’.

11. maijā no 20.00 līdz 22.00 visi dzīvnieku draugi, skaistuma konkursu interesanti, šovu skatītāji un citi tiek aicināti pievienoties Līgas ‘’Instagram’’ tiešraidei, kurā sirsnīgā atmosfērā, ar daudzu populāru viesmākslinieku pievienošanos tiks vākti līdzekļi bez mājām palikušo dzīvnieku atbalstam.

‘’’’Dzīvnieku SOS’’ izveidojis īpašu ziedojumu tālruni, lai varētu aprēķināt, cik tiks saziedots no šīs aktivitātes.

Pasākumā piedalīsies visa mana ģimene, tostarp, visi septiņi kaķi, kuriem svētkos galdā tiks celtas īpašas galerta kūciņas. Esam rezervējuši veselu istabu tiešraides vajadzībām, tiek veidotas īpašas dekorācijas.

Vīrs īpaši šim pasākumam izveidojies koka lādi, ko ceram piepildīt ar pārtiku dzīvniekiem, ko vēlāk nogādāt patversmei.

Varbūt arī tu vēlies atbalstīt dzīvniekus ar pārtiku? Sazinies ar Līgu TE!

Tiešraidē dalību apstiprinājuši jau daudzi populāri ļaudis, tostarp Guntis Veits, Ēriks Loks, Māris Bezmers, Andris un Liene Kiviči.

Tā būs iespēja cilvēkiem kopā forši pavadīt pirmdienas vakaru, būs arī konkurss,’’ stāsta Līga.

Nenokavē! 11. maija vakarā viss notiks TE!

Nākamais mērķis – ”Mrs.Latvija 2020” kronis

Kā intervijas izskaņā spriež Līga, jā, dalība ‘’Precētie pret brīvajiem’’ izraisījusi ļoti skaļu rezonansi, taču tā devusi viņai papildu stimulu – pierādīt visiem, ka visi sapņi var piepildīties!

‘’Pēc dalības šovā lasīju komentārus, kuros rakstīja: ‘’Gan jau tai vientuļajai mammai kāds drīz uztaisīs trešo un tāpat aizbēgs’’. Man pārmeta, ka es ‘’lecu vannā’’ ar tikko iepazītiem vīriešiem.

Bet tas bija šovs, tā bija mana stratēģija!

Nu es atgriežos pavisam citā tēlā, ar pavisam citiem mērķiem. Taču arī šoreiz man ir stratēģija. Es nebūšu no tām, kuras saka: ‘’Man galvenais ir piedalīties.’’

Es eju uz to, ka jātiek pie kroņa!’’ gatava kļūt par ”Mrs.Latvija 2020” uzvarētāju un izmantot šo titulu pēc pilnas programmas, iesaistoties labdarības aktivitātēs un popularizējot savu profesionālo darbību ir Līga.

Vēlies atbalstīt arī ”Mrs.Latvija 2020”? Nobalso par Līgu TE!