Neskaidrības plīvurs krīt! Noskaidrots, kura no daiļavām kļūst par “Latvijas labāko blondīni” un laimē 500 eiro!

3 komentāri

Iepriekšējā sērijā pie meitenēm ciemojās skaistumkonkursu rīkotāja un arī blondīne – Kristīne Lindenblate! Viņa meitenēm uzdeva uzdevumu – izspēlēt sadzīves situācijas blondīņu stilā. Meitenes uzdevumu ir izpildījušas, laiks vērtējumam!

Galvenā uzvarētāja saņem ne tikai 500 eiro lielu naudas balvu, bet arī titulu ”Latvijas labākā blondīne”. Ir par ko pacīnieties, ne?

Arī mēs un skatītāji degam nepacietībā uzzināt kura tad būs šī šova uzvarētāja, titula un naudas balvas ieguvēja. Tagad meitenes, tā kā esat saposušās, braucam prom no šīs viesu mājas!

Lai ar kārtīgu pompu noslēgtu šo šovu, meitenes aicinātas ierasties restorānā ”Sunset Lounge”!

Uz šīs skaistās nots sākumā vēlamies apbalvot mūsu galvenā atbalstītāja – nošpa un magne B6 Fast simpātiju balvu – un tā pienākas Vladai. Apsveicam!

Mīļās meitenes, šis ir bijis satraucošs moments! Laiks uzzināt un apbalvot uzvarētāju! Titulu ”Latvijas labākā blondīne” un naudas balvu 500 eiro iegūst Evita! Apsveicam, apsveicam!

Nobeigumam kāds joks par blondīnēm: Blondīne stāv upes vienā krastā, brunete otrā. Brunete prasa blondīnei: “Kā lai es tieku upes otrā krastā?” Blondīne: “Bet kā!? Tu taču jau esi upes otrā krastā!” Loģiski, vai ne?

TVPlay šovam ”Blonde Voyage” seko līdzi divas reizes nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās!

3 komentāri