Neparstākā Latvijas kandidāte uz ”Eirovīziju”: latviešu Billie Eilish jeb ANNNA un dziesma par krekliem

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

27 komentāri
Neparstākā Latvijas kandidāte uz ”Eirovīziju”: latviešu Billie Eilish jeb ANNNA un dziesma par krekliem
PUBLICITĀTES FOTO

Katru gadu, kad tiek izsludināti pašmāju ”Eirovīzijas” pretendenti, starp jau zināmiem vārdiem ir kāds ļoti intriģējošs jauniņais. Šogad tā ir ANNNA ar dziesmu ”Polyester”. Kamēr citi ”Eirovīzijā” dzied par mūžīgo mīlestību, viņa dzied par T krekliem un neparastā balss tembra dēļ klausītāji viņu jau kronējuši par latviešu Billie Eilish.

”T shirts For just one dollar

Need more Fantasise

Hey next season Time to buy.”

Šis ir ANNNAS, īstajā vārdā Annas Madaras Pērkones, neparastais pieteikums uz ”Eirovīziju”, kas momentāni raisījis diskusijas sociālajos tīklos – kāpēc starptautiskā konkursā dziedāt par krekliem?

”Mana mūzika ir par man svarīgām tēmām, ne iedomātām mīlestībām,” Skaties.lv stāsta Anna, kuras viena no pirmajām dziesmām bijusi par vardarbību ģimenē. ”Šī dziesma ir par ”ātro modi”. Pasaulē šī šobrīd ir aktuāla tēma, bet Latvijā par to runā salīdzinoši maz.

Man pašai ir savs organiskās modes veikaliņš ”Māsa Organic” un ar savu dziesmu – gan šova, gan idejas ziņā vēlos vairāk pastāstīt par ”ātrās modes” tēmu,” stāsta Anna. Ja izdosies tikt fināla astotniekā, uz skatuves viņa mētāsies ar krekliem un ne tikai.

Pie lielu skatuves šovu organizēšanas viņa jau būs piešāvusies, jo īsi pirms ”Eirovīzijas” atlases fināla jāpārstāv Latvija starptautiskā mūzikas festivālā Nīderlandē. Tur Annai fonā griezīsies astoņi ventilatori un būs kārtīgs šovs – viņai savām uzstāšanās reizēm pieiet ļoti nopietni un vēlas klausītājiem piedāvāt patiešām kvalitatīvu un baudāmu priekšnesumu.

Valsts, kurā šogad notiks ”Eirovīzijas” fināls, ir Annas otrās mājas jau vismaz piecus gadus, taču ik mēnesi viņa atbrauc uz Latviju.

”Sākumā uz Nīderlandi aizbraucu, lai mācītos diplomātiju. Domāju, ka būšu baigā diplomāte, bet izrādījās, ka tomēr esmu pārāk liela māksliniece.

Man izdevās tikt pie ļoti laba darba – strādāju kā mūzikas producente Amsterdamā,” stāsta talantīgā dziedātāja.

Paralēli darbam viņa aktīvi darbojas mūzikā – tūlīt priekšā uzstāšanās starptautiskajā festivālā ”ESNS”, un meitenei ir lieli plāni arī attiecībā uz Latvijas tirgu. Pagājušovasar viņai bija tas gods iesildīt LP koncertā Siguldas pilsdrupu estrādē un, ja paveiksies, viņa ir gatava ar vislielāko pietāti un cieņu pārstāvēt Latviju ”Eirovīzijā” – meitene smejas, ka no mājām Amsterdamā tālu līdz Roterdamai ir pavisam netālu.

Taču Anna ir pateicīga par to, cik tālu jau izdevies tikt Latvijas ”Eirovīzijas” kontekstā.

”Man ļoti gribējās jau tikt tur, kur esmu tagad – pusfinālā. Tas man jau ir ārkārtīgs gods,” prieku būt starp 26 labākajiem un absolūtu gatavību, dziedāt finālā un ar lielu šovu pārstāvēt Latviju Roterdamā pauž Anna.

Neparastā balss tembra dēļ klausītāji viņu jau nodēvējuši par Latvijas Billie Eilish. ”Arī tas man ir liels gods. Ilgu laiku nebiju par sevi droša, lai gan cilvēki teica, ka viņiem patīk mana balss.

Nu man ir sakrājies daudz mūzikas, divas dziesmas jau izdotas, priekšā konkursi, nākamvasar ceru būt Latvijā un koncertēt šeit,” tā Anna.

Seko ANNNAS jaunumiem un klausies viņas mūziku TE!