Neldija atkal mirdz ekrānā; zvaigzne pārsteidz ar jauneklīgu stilu un demonstrē jauno tetovējumu

3 komentāri

Pirmdienas, 12. novembra, vakarā ar dalībnieku atkalredzēšanās sēriju izskan šovs ”Pilsētnieces pret lauciniecēm”. Uz tikšanos Rīgā ieradusies arī leģendārā Neldija Kronberga, kura kameru priekšā atrādīs nu jau sadzijušo tetovējumu.

Neldija kameru priekšā paveica to, ko neviens no viņa negaidīja – uztaisīja īstu tetovējumu. Lauku sieva šo zīmējumu galu galā nosauca par ”Sātana darbu” un, pametot tetovēšanas salonu, Skaties.lv jautāja, cik ilgā laikā tetovējumi parasti pazūd. Kā Neldija tetovējās, skaties TE!

Nu Neldija, acīmredzot, sapratusi, ka uz kājas uzteovētā rozīte tā nekur nepazudīs.

Ieradusies uz dalībnieku atkalredzēšanos, Neldija nodemonstrē, kā tetovējums izskatās tagad, kad jau sadzijis. Tiesa, Sātana izdzinējus Neldija saukt vairs nedomā.

”Es jau apradu. Man kāja tagad vērta 100 eiro. Zeķēs staigāšu vienmēr,” jauno ķermeņa rotu komentē Neldija.

Starp citu, biežā viesošanās pilsētā ietekmējusi arī Neldijas stilu. Šovu zvaigzne tikusi pie košiem brunčiem un spīdumiem izšūta džemperīša, kā arī papildinājusi tēlu ar mirdzošām rotām. Tiesa, apavu izvēles ziņā viņa joprojām ir uzticīga tām pašām brūnajām ādas botēm.

Nepalaid garām! Neldijas un citu dalībnieku atklāsmes ”Pilsētnieces pret lauciniecēm” atkalredzēšanās sērijā 12. novembra 21.00!

3 komentāri