Nelabā jeb Kristapa Strūberga atbilde tiem, kuri teic, ka viņš nav gana slavens

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

97 komentāri

Par ”Balss maskā” uzvarētāju kļuvis Nelabais jeb grupas ”Singapūras satīns” mūziķis, producents un aktieris Kristaps Strūbergs. Sarunā ar Skaties.lv Kristaps atklāj, ko domā par komentāriem, ka ”neesot pietiekami slavens”, kā mērķtiecīgi apvedis ap stūri grupas biedru Krivenchy un ko par viņa skatuves flirtu ar Samantu Tīnu domā sieva.

Pēc Nelabā uzvaras šovā un maskas krišanas daļa šova skatītāju metās interneta komentāru sadaļā, lai paustu viedokli – Kristaps neesot gana slavens, tāpēc viņi viņu nemaz neesot atpazinuši. Kā Skaties.lv skaidro mākslinieks, tas ir pilnīgi normāli, ka pilnīgi visi skatītāji neatpazīst pilnīgi visus populāros cilvēkus, kuri slēpjas zem maskām.

”Mēs dzīvojam dažādos burbuļos, un tas ir tikai ok, ka kāds kādu no pazīstamajiem cilvēkiem neatpazīst.

Arī es pats pēc sejas nezināju visus, kas tika atmaskoti. Piemēram, Cikādi jeb Elitu Mīlgrāvi pēc sejas neatpazinu,” Skaties.lv nekautrējas atzīt Kristaps.

Skaidrs, ka pēc Nelabā uznāciena Kristapa seja būs zināma daudz plašākam pulkam. ”Pa vienu nakti man ”Instagram” pievienojušies 1000 jauni sekotāji,” par Nelabā radīto slavas vilni smejas Kristaps.

Dalība ”Balss maskā” viņam bijis īpašs izaicinājums, jo detektīva krēslā sēdējis grupas biedrs – Krivenchy jeb Jānis Krīvēns, kurš Kristapu pazīst nu ļoti labi. Kristaps izstrādājis īpašu stratēģiju, lai maksimāli novērstu Krivenchy aizdomas.

”Biju speciāli sagatavojis bildes un pat video – ka esmu studijā, kaut ko daru ar bērniem. Burtiski minūti pirms uzstāšanās, jau maskā sēžot, nosūtīju Krīvēnam, piemēram, bildi, ka esmu studijā,” viltīgo stratēģiju atklāj Nelabā lomas atveidotājs.

Otra viņa viltība bijusi brīva vīrieša atveidošana, lai gan mājās gaida sieva un bērni. Kā neslēpj Nelabais, sieva zinājusi par vīra dalību spēlē un nav iebildusi, ka tiek izspēlēts šāds Samantas valdzināšanas triks.

”Izskaidroju sievai, ka man maksimāli jābūt tēlā – Nelabajam nav sievas un bērnu. Sieva arī ir tukumniece tāpat kā Samanta, tāpēc nekādu problēmu nebija – pēc pirmās uzstāšanās tā nots tika uzķerta un nesta tālāk.

Samanta pēc spēles jau apsveica arī manu sievu, tā ka viss ir kārtībā,” to, ka skatuves ”mīlasstāsts” nav radījis nekādas domstarpības ģimenē, akcentē Kristaps.