Satraucošs pavērsiens ”Mīlas kruīzā”: Sergejs satiek ”Kirkorovu”

17 komentāri
Satraucošs pavērsiens ”Mīlas kruīzā”: Sergejs satiek ”Kirkorovu”
Andris Vītols/Skaties.lv

Šova ”Mīlas kruīzs” dalībniekam Sergejam otrā diena šovā sākusies nelāgi – pēc nakts ar Esteri meitene viņu pamet, lai pastaigā pa Stokholmu dotos ar citu. Taču Sergejam Stokholmā gadās vēl labāks ”ķēriens” – pašbildīte ar leģendāro ”Kirkorovu”.

Sergejs pirmo nakti ”Mīlas kruīzā” pavadīja kopā ar jauniņo Esteri, taču no rīta saņēma ”kurvīti” – meitene paziņoja, ka pastaigā pa Stokholmu dosies ar dzejnieku Mairi.

Sēriju, kurā risinās šīs mīlas intrigas, baudi TE!

Skaties.lv draudzīgā komanda neatstāja Sergeju nelaimē – lai puisim ar salauztu sirdi nebūtu vientulībā jāklīst pa Stokholmas ielām, ”Mīlas kruīza” veidotāju komanda laipni ņēma viņu bariņā.

Bēdu sagrauzts nokāpjot no kruīza kuģa, Sergejs pat nenojauta, ka krastā viņu gaida lielā loze, par ko citi viņu apskaudīs vēl vairāk, nekā par mīlas pilnu pastaigu ar kādu no šova meitenēm.

Stokholmas ostā Sergejs satika vīrieti, kurā atpazina krievu estrādes zvaigzni Filipu Kirkorovu, un tika pie iespaidīgām bildēm.

Ko vēl Sergejs kopā ar Skaties.lv komandu sadarīja Stokholmā? Un kā Zviedrijā gāja citiem ”Mīlas kruīza” dalībniekiem?

Un – pats galvenais – kurš ar kuru kopā apskatīja pilsētu?

Nepalaid garām ”Mīlas kruīza” 8. sēriju, kurā Skaties.lv komanda ļāva dalībniekiem mazliet atpūsties no kamerām un palaida pastaigā pa Stokholmu ar izvēlētajiem partneriem, uzdodot katram atnest reportāžu no dienas pilsētā.

Varam atklāt intrigu – viens no pāriem Stokholmā jau nonācis līdz bildinājumam!

17 komentāri