”Neesmu tā meitene, kura vīrietim uzreiz dos vairāk.” Blondīņu šova pašpārliecinātās Vladas stāsts

25 komentāri
”Neesmu tā meitene, kura vīrietim uzreiz dos vairāk.” Blondīņu šova pašpārliecinātās Vladas stāsts
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

23. jūlija pēcpusdienā tika dots starts vasaras ”karstākajam” šovam – skaistuļu cīņai piedzīvojumā ”Blonde Voyage”. Starp sešām blondīnēm uzreiz spilgti izcēlās un līderību uzņēmās Vlada Ivanovska. Intervijā ar Vladu Skaties.lv noskaidroja, ka skaistā meitene joprojām ir brīva un jau izpelnījusies zināmu atpazīstamību.

Aktīvā un par sevi pārliecinātā Vlada Ivanovska skatītājiem jau var likties pazīstama, un viņi nekļūdās. Meitene darbojusies kā dziedātāja, ierakstot vairākus populārus gabalus kopā ar reperi Intaru Loginu, kā arī jau piedalījusies iepazīšanās spēlē ”Randiņš ar brīvo”.

Izskatīgā blondīne jau vairāk kā gadu bauda brīvas meitenes statusu. ”Protams, gribētos kādu cilvēku, kas būtu blakus, kas samīļotu, pateiktu labu vārdu, bet diemžēl neesmu tādu satikusi.

Nav tā, ka man ir augstas prasības. Vienkārši ir tā – vīrieši Rīgā, redzot simpātisku sievieti, uzreiz uzprasās uz kaut ko vairāk. Uzreiz. Nezinu, vai tas tā notiek visur vai tikai pie mums Rīgā.

Mani tas ļoti atbaida. Uzreiz saku – nu, nebūs, vecīt,” novērojumos par Rīgas puišiem dalās Vlada.

Jā, meitenei patīk ģērbties īsos šortiņos un pieguļošos tērpos, taču tas tiek darīts komforta vārdā, ne tāpēc, lai dotu pikantus mājienus vīriem.

”Neesmu tā meitene, kura uzreiz dos vairāk,” uzsver Vlada, ”Uzskatu, ka vīrieši Rīgā ir ļoti pašpārliecināti. Viņi domā, ka izteiks pāris komplimentus un viss notiks. Ne ar mani.”

Viņa gan uzsver, ka nezaudē cerību, ka kaut kur ir tas īstais, foršais vīrietis, kurš gaida tieši viņu. ”Iespējams, viņš vēl nav piedzimis,” smejas Vlada.

Vlada dzimusi Ukrainā, kur pavadījusi pirmos dzīves mēnešus, taču pēc tam ģimene pārvākusies uz Rīgu, un nu meitene sevi uzskata par īstu rīdzinieci.Viņas ikdiena paiet viesmīles un bārmenes darbā restorānā, kā arī cenšoties nokārtot tiesības.

Lai arī ar Intaru Loginu jau ierakstītas vairākas labas dziesmas, Vlada šobrīd nevēlas reprezentēt sevi kā dziedātāju – pašai esot sajūta, ka vēl nav tik daudz šajā laiciņā paveikts, lai varētu saukties par dziedātāju. Jā, trūkstot vajadzīgās pārliecības par sevi.

”Man bija arī iespēja piedalīties ”X Faktorā”, bet beigās pārdomāju, jo man bija bailes, ka žūrija pateiks nē. Un ja man kāds pateiks nē, es laikam vairs nedziedāšu.

Iespējams, man ir zema pašapziņa. Visos ierakstos es vienkārši nevaru ciest savu balsi,” smejas Vlada.

Kas ar viņas pašapziņu notiks, ja Vlada neuzvarēs ”Blonde Voyage”?

”Tas mani neapstādinās,” viltīgi nosmejas meitene, kura pēc blondīņu šova gatava mesties jaunos ekrāna piedzīvojumos.

Šova ”Blonde Voyage” pirmo sēriju skaties TE!