”Neesmu gatava atbildībai, ko uzliek bērni.” Mīlas šova dalībnieki veic un pamato savas izvēles

8 komentāri
”Neesmu gatava atbildībai, ko uzliek bērni.” Mīlas šova dalībnieki veic un pamato savas izvēles

19.aprīļa vakarā vērojām šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” otrās sezonas devīto raidījumu. Iepazināmies ar trīs jauniem pāriem, kuri vēlējās iemantot sirds siltumu un daži pat nodibināt ģimenes. Vai izveidosies kāds pāris, vai dalībnieki dos viens otram iespējas sevi pierādīt, vai tomēr paļausies uz stereotipiem?

Otrās sezonas devītajā raidījumā vientulību privātajā dzīvē vēlējās kliedēt 30 gadus vecais Raitis no Jelgavas un 22 gadus vecā Kristīne no Rīgas, 26 gadus vecais Raivis no Līvāniem un 23 gadus vecā Santa no Saldus, kā arī 21 gada vecais Andris no Rīgas un 21 gada vecā Nora no Cēsīm.

”Varu teikt, ka mani izmantoja.” Mīlas šova dalībnieki pastāsta par savu pirmo seksuālo pieredzi

Pie automašīnu stūrēm sēdās stirpā dzimuma pārstāvji – Raitis un Raivis, kā arī daiļā dzimuma pārstāve Nora.

”Mīlas radio” mudināja dalībniekus runāt par pirmo intīmo pieredzi, gatavību bērniem, pasaules galu,  kā arī lika sadoties rokās, nodemonstrēt šūšanas prasmes.

Šoreiz ar vienu no pāriem – Raivi un Santu, sazinājās arī ”Star FM” pārstāve Baiba Sipeniece-Gavare un deva attiecību padomu, nomierinot jauniešus, aicinot vienkārši ļauties tam, kas notiek.

Nokļūstot galapunktos, pāriem bija jāizvēlas turpināt randiņus vai tomēr – NĒ.

Pirmajiem savu izvēli bija jāveic Raivim un Santai. Dalībnieki viens otram teic – JĀ.

”Teikšu JĀ, vēlos turpināt. Uzskatu, ka pārāk īsu laiku bijām kopā, brīvākā atmosfērā iepazīsimies tuvāk. Katrs cilvēks ir pelnījis, lai viņam pasaka – JĀ,” tā Santa.

Raivis piebilda, ka viss vēl nav izrunāts un viņš labprāt turpinātu tikšanos. Vīrietis arī uzsvēra, ka Santa ir skaista meitene.

Drīz vien arī Raitis un Kristīne bija gatavi pieņemt lēmumu un abi izlēma neturpināt randiņu, bet doties atpakaļ uz Rīgu.

”Neesmu gatava atbildībai, ko uzliek bērni. Uzskatu, ka esmu tam par jaunu. Forši pavadījām laiku, atcerēsimies to ar pozitīvu noskaņu,” Raitim teica Kristīne.

Šova dalībniece piebilda, ka zinājusi, ka teiks NĒ jau mirklī, kad uzzinājusi, ka Raitim ir divi bērni.

”Nekā personīga, bet neesi mans meiteņu tips. Izskats neuzrunāja, sapratu, ka nav arī kopīgas intereses,” tā Raitis.

Nākamo šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” raidījumu skaties jau 26. aprīlī. Iepazīsimies ar diviem jauniem pārim, kā arī uzzināsim kādu izvēli veiks Nora un Andris.