“Nedēļas TOP(iņš)”: Valtera Krauzes stāsts, pirmais kašķis “Lauku sētā” un Edija atgriešanās “UgunsGrēkā”

Pievienot komentāru
“Nedēļas TOP(iņš)”: Valtera Krauzes stāsts, pirmais kašķis “Lauku sētā” un Edija atgriešanās “UgunsGrēkā”
TV3 Publicitātes foto

Portāls Skaties.lv aizsāk jaunu rubriku sēriju, kas tiks publicētas piektdienās kā atsvaidzinājums no darbiem, lai ar domām jau pierastu pie tā – priekšā taču divas brīvdienas! Viena no tām jau tagad – “Nedēļas TOP(iņš)”, kurā tiks apskatīti aizgājušās nedēļās mūsu šovu un seriālu ievērojamākie notikumi.

Tiem, kas saka, ka pa televizoru neesot ko skatīties, varam pačukstēt, lai rūpīgāk papēta TV programmu – “Iesaukts armijā”, “Es mīlu Tevi, Latvija!”, “Lauku sēta”, “Ēnu spēles”, “UgunsGrēks” gandrīz katru darba dienas vakaru, un tas viss tādos laikos, kad darbi jau būtu jāmet pie malas.

Tāpēc portāls Skaties.lv no šīs dienas katru nedēļas piektdienu apskatīs iepriekšējo 7 dienu spilgtākos notikumus no LNT, TV3, Kanāls 2 un citu TV kanālu šoviem un seriāliem.

3. vieta, “Es mīlu Tevi, Latvija” – Valters Krauze stāsta Valsts prezidenta dzīvesstāstu

Neskatoties uz to, ka šovs “Es mīlu Tevi, Latvija” TV3 ēterā redzams svētdien, “TOP(iņš)” tiek noteikt piektdienā, kas nozīmē – no rītdienas sāksies mūsu jaunā nedēļa.
Pēc Valtera stāstītā Andrim Bērziņam bijusi makten garlaicīga dzīve – īsti nav specialitātes, nav mājdzīvnieku, dzīvojis vietā, kuru neviens nezina, taču vienu atslēgas faktu Krauze gan tomēr spēja nosaukt – gadu, kurā viņs kļuvis par Valsts prezidentu.

2. vieta, “Lauku sēta” – kašķis starp Sarmīti un Elīnu

Vakardienas “Lauku sēta” raidījumā Sarmīte bija pavāra lomā, kur, galdu klājot, bija īpaši pacentusies – vārīti kartupeļi, pīles gaļa, salāti un sēņu mērce, bet diemžēl šeit izcēlās pirmā lielā nesapršanās, jo dalībnieki bija neapmierināti – te ar sēnēm, te ar gaļu. Pavāre izplūda asarās… Tas, kurš strīdu uzsāka – Elīna vai Sarmīte, tā arī nebija skaidrs, jo katra teica kaut ko citu – pēc Sarmītes teiktā, Elīna esot pārmetusi viņai par smirdīgām sēnēm. Elīna atbildēja kaut ko pavisam citu… Kas ir intrigante – Elīna vai Sarmīte?

1. vieta “UgunsGrēks” – Edija atgriešanās

Ir skaidrs, ka vēl bez paša seriāla atgriešanās apritē, “UgunsGrēka” fani ļoti vēlējās zināt, kas noticis ar Ediju, un kad viņš atgriezīsies pie Ievas vai, precīzāk, pie viesnīcas. Protams, bandīts bija ļoti šokēts uzzinot, ka viesnīca vairs nepieder meitenei. Kā tas viss turpināsies? Skaties jau nākamnedēļ!