“Nedēļas TOP(iņš)” – Svjatoslavs iedzīvojas viesnīcā, Dana atved mājās Aņu, “Iesaukts armijā” psiholoģiski grūtākā diena

0 Komentāru
“Nedēļas TOP(iņš)” – Svjatoslavs iedzīvojas viesnīcā, Dana atved mājās Aņu, “Iesaukts armijā” psiholoģiski grūtākā diena
LNT Publicitātes foto

Kad apskatīti aizvadīto 7 dienu veiksmīgākie, negantākie un neveiksmīgākie kadri, laiks apskatīt arī spilgtākos no visspilgtākajiem momentiem. Šoreiz pēc portāla Skaties.lv ieskatiem tur iekļuvis seriāls “UgunsGrēks” ar topa divām vietām, bet par nedēļas interesantāko situāciju atzīta šova “Iesaukts armijā” 9. sērija.

Tiem, kas saka, ka pa televizoru neesot ko skatīties, varam pačukstēt, lai rūpīgāk papēta TV programmu – ”Iesaukts armijā”, ”Es mīlu Tevi, Latvija!”, ”Lauku sēta”, ”Ēnu spēles”, ”UgunsGrēks” gandrīz katru darba dienas vakaru, un tas viss tādos laikos, kad darbi jau būtu jāmet pie malas.

Tāpēc portāls Skaties.lv katru nedēļas piektdienu apskatīs iepriekšējo 7 dienu spilgtākos notikumus no LNT, TV3, Kanāls 2 un citu TV kanālu šoviem un seriāliem

3. vieta, “UgunsGrēks” – Svjatoslavs labi iedzīvojies viesnīcā

Pagājušās nedēļas pēdējā “UgunsGrēka” sērijā nez no kurienes uzradās kāds jauns puisis vārdā Svjatoslavs, kurš uzdodas par Fēliksa dēlu.  Sākumā viņš diezgan nepieklājīgi viesnīcā iedzīvojās uz tēva rēķina un turpina to darīt, jo nu jau tas notiek ar viņa piekrišanu, jo “mužikam” paradījušās tēvišķās jūtas. Kamēr pārējais viesnīcas kolektīvs jaunumus uztvēris ar sajūsmu, Fēliksa sieva, Rusalučka, gan par to nav sajūsmā, un lūgs vīram uztaisīt DNS testu, vai Slava nav viltvārdis.

2. vieta, UgunsGrēks” – Dana atved nolaupīto Aņu pie vecākiem

Ja sākumā Felzenbaheru ģimenei bija šaubas, bezizejas lēmums – uzticēties Danai – bija pareizs. Viņa turēja doto solījumu un atveda mājās tik ilgi gūstā turēto meiteni, taču, neskatoties uz atrisināto problēmu, vieta nāca cita – meitene ne Donātu, ne Vadimu neatpazīst. Turklāt, vedot Aņu laikā no viesnīcas, pie izejas viņus pārtver Edijs un Gatis. Vai meitene atkal nonāks gūstā?

1. vieta, “Iesaukts armijā” – šova priekšpēdējā bija, iespējams, psiholoģiski vissmagākā

Šoreiz “Nedēļas TOP(iņa)” pirmajā vietā nonāk šovs “Iesaukts armijā”, jo ar savu pēdējo sēriju pirms lielā fināla pārsteidza skatītājus un pašus dalībniekus ar psiholoģiski, iespējams, smagākajiem pārbaudījumiem, ar kādiem jauniesauktajiem bija jācīnās devītajā šova dienā. Šajā radījumā arī tika atsijāts lielākais skaits dalībnieku līdz šim – veseli trīs jeb puse no tiem, kas bija izturējuši tik ilgi. Lielajā finālā iekļuva Rudzājs, Priedīte un Ločmelis. Kurš no viņiem uzvarēs?
0 Komentāru