10 komentāri

Šovakar “Tēta nedienas Latvijā” piedzīvoja ļoti interesantu un ar iepriekš neredzētiem notikumiem bagātu sēriju, kurā galvenā loma, protams, bija ģimenes mīlestībai.

Kārtības policijas darbiniece Līga Kricka ir divu meitu un viena, dēla, kurš gan vēl puncī, mamma. Viņa kopā ar vīru Aināru mitinās Dobelē, kur laulātais draugs darbojas ar kravām, turklāt darba dienās to dara, sākot no četriem rītā.

6 gadus vecā Kristiāna un 2 gadīgā Viktorija ir vecāku luteklītes, turklāt mamma uzskata, ka meitām nenāktu par ļaunu tēti redzēt daudz biežāk. Un tas, kā reizi, ir iemesls, kāpēc ciemos ieradušās ”Tēta nedienas Latvijā”.

Mammai dodoties šova atvaļinājumā, atšķirībā no citiem raidījumiem, šoreiz ģimenes jaunākā atvase to uztvēra ļoti mierīgi. Arī pirmā diena bija citādāka, jo tēvs devās uz darbu, bet pēc tam aizveda bērnus pie ārsta.

Bez liekām slimībām un satraukumiem raidījums virzījās uz priekšu, līdz Ainārs saņēma savus piecus Līgas atstātos uzdevumus:

 • Nogriezt avenājus un nozāģēt ābelei zarus.
 • Nomazgāt logus.
 • Salabot durvīm rokturi un skapja durvīm eņģes.
 • Izšķirot Viktorijas mantas.
 • Uzspēlēt dambreti ar Kristiānu, kā arī izlasīt meitām pasaku un sabučot pirms miega.

Foto

Lielākais pārsteigums šajā sērijā pavisam noteikti bija mammas nelielā atzīšanās, ka ne viņas vecāki, ne arī bērni nemaz nezina, ka gaidāms Kricku ģimenes papildinājums ar Renāru. “Meitas domā, ka viņa uzbarojusies un jāiet uz zāli,” šo situāciju komentēja ģimenes galva Ainārs.

Kas vēl iepriekš nebijis bija arī grūtnieces fotosesija, kas viņu ģimenē ir kā tradīcija. Tiesa, šoreiz gan bez vīriņa Aināra, taču ne mazāks prieks, jo šī bija pirmā reize, kad tas viss notika profesionāļu uzraudzība, sākot ar grimu un beidzot ar pašu knipsētāju, Latvijā pazīstamo fotogrāfu Tomu Nordi.

Sirsnīgā sērija noslēdzās ar pasaku un emocionālu atkalsatikšanos pēc piecu dienu pārtraukuma, turklāt ar labām ziņām – arī Ainārs savai ģimenei nopelnīja visus 500 eiro, kas nozīmē vēl vienas laimīgas beigas.

Video: Tēta nedienas Latvijā, 10. sērija

TOP komentāri

 • Uhhu
  +6 +6 0

  Uhhu

  Patīkama ğimene,skatoties viņus likās tāda miera un harmonijas pilna ğimene.Lai mazam Renāriņam veselība un vecākiem izturība
 • Bube
  +5 +5 0

  Bube

  Un vai tad uzreiz arī jakladzina apkārt? Katras ģimenes personīgā darisana!
 • :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl