Komentāri

Šovakar “Tēta nedienas Latvijā” piedāvās iepriekš vēl neredzētu situāciju – tiks slēpta grūtniecība, taču no kā un kāpēc, to uzzināsiet šī vakara sērijā.

Kārtības policijas darbiniece Līga Kricka ir divu meitu un viena dēla, kurš gan vēl puncī, mamma. Viņa kopā ar vīru Aināru mitinās Dobelē, kur laulātais draugs darbojas ar kravām, turklāt darba dienās to dara, sākot no četriem rītā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

6 gadus vecā Kristiāna un 2 gadīgā Viktorija ir vecāku luteklītes, turklāt mamma uzskata, ka meitām nenāktu par ļaunu tēti redzēt daudz biežāk. Un tas, kā reizi, ir iemesls, kāpēc ciemos ieradušās “Tēta nedienas Latvijā”.

Foto

“Tā kā vīrs daudz strādā, mājas darbus apdaru es, un, kad viņš pārnāk mājās, tad mēs viņu lutinām,” savu ģimenes ikdienu darbu sadalījumu komentē Līga. “Tīri reāli mājās esmu tikai vakaros un brīvdienās, pārējo laiku strādāju,” ģimenes galva ieskicē savu plānotāju.

Video: ieskaties šī vakara “Tēta nedienas Latvijā” sērijā jau tagad!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl