Komentāri

Šovakar “Tēta nedienas Latvijā” piedāvās iepriekš vēl neredzētu situāciju – tiks slēpta grūtniecība, taču no kā un kāpēc, to uzzināsiet šī vakara sērijā.

Kārtības policijas darbiniece Līga Kricka ir divu meitu un viena dēla, kurš gan vēl puncī, mamma. Viņa kopā ar vīru Aināru mitinās Dobelē, kur laulātais draugs darbojas ar kravām, turklāt darba dienās to dara, sākot no četriem rītā.

6 gadus vecā Kristiāna un 2 gadīgā Viktorija ir vecāku luteklītes, turklāt mamma uzskata, ka meitām nenāktu par ļaunu tēti redzēt daudz biežāk. Un tas, kā reizi, ir iemesls, kāpēc ciemos ieradušās “Tēta nedienas Latvijā”.

Foto

“Tā kā vīrs daudz strādā, mājas darbus apdaru es, un, kad viņš pārnāk mājās, tad mēs viņu lutinām,” savu ģimenes ikdienu darbu sadalījumu komentē Līga. “Tīri reāli mājās esmu tikai vakaros un brīvdienās, pārējo laiku strādāju,” ģimenes galva ieskicē savu plānotāju.

Video: ieskaties šī vakara “Tēta nedienas Latvijā” sērijā jau tagad!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl