4 komentāri

Šodienas “Tēta nedienu Latvijā” sērijā tā veidotāju komanda viesojās kādā Zolitūdes dzīvoklīti, kur mitinās Reinis ar Anastasiju kopā ar diviem brašuļiem – Marku un Edvards -, kā arī sunīti Kimu.

“Mājas darbus es daru diezgan daudz – procentus piecus varbūt, bet toties es to izdaru no visas sirds,” lepns par pienākumu sadali ir Reinis.

“Principā viņš apzinās, ka viņam ir kaut kas jādara, bet par to ir jāatgādina. Šad un tad viņš pats kaut ko palīdz, šad un tad nē. Kā kuro reizi, bet lielāko daļu daru es!” sava mīļotā vīrieša izdarību komentē Anastasija.

Pirmā diena, kā jau tas bijis līdz šim, tētim dota brīvsoli, bet katra nākamā jau bija jāaizvada pēc mammas stingrā plānā. Viss likās vienkārši – Anastasija baudīja SPA priekus, kamēr Reinis viegli tika galā ar saviem uzdevumiem, taču pēc tam sekoja paši galvenie, lielie pieci uzdevumi:

 • aizvest Marku vai abus bērnus uz Motormuzeju;
 • sakārtot balkonu;
 • iztīrīt cepeškrāsni;
 • samainīt dušas maisītāju;
 • izgatavot Montesori pedagoģijas mācību materiālu.

Foto: ieskaties kadros no šīsdienas sērijas

Reini šie uzdevumi pārsteidza, jo pēc viņa plāna tiem bija jābūt citādiem. Tīrot cepeškrāsnis tētis spļaudījās, jo mamma solījusi, ka neko nelikšot tīrīt. Varējām pat dzirdēt frāzi: “Ja parasti pēc šī šova visi saka, ka vīri pēc tam palīdz vairāk, tad es palīdzēšu vēl mazāk. Kādu mēnesi tagad neko netīrīšu!” Tāda bija Reiņa reakcija, tīrot cepeškrāsni.

Taču ar lielu cīņu pašam pret sevi puisis tika ar visiem uzdevumiem veiksmīgi galā un sievas slavēts viņš savai ģimenei nopelnīja 500 eiro budžeta papildinājumu.

Video: “Tēta nedienas Latvijā”, 13. sērija

TOP komentāri

 • Yggy
  +2 +2 0

  Yggy

  Runā gan puika,ne tik perfekti kā tu,protams.Un bērni mēdz apvainoties,ja mīlēts vecāks vnk nepaskaidrojot pazūd,protams,ka pilna sirds.Īpaši, ja ir pieradis,ka vecāks vnm ir blakus.Tu pati nebūtu dusmīga uz savu čali,ja viņš tevi šitā būtu pievīlis? Un to,ka mamma atzīst,ka bērni ir otrā vietā arī ok.Būt vnm pieejamai,kad no tevis prasa visu un vnm, var kārtīgi iztukšot.Viņa pat nevarēja atiet no ģimenes dzīves,vīrs tak pieradis,ka atnākot mājās var dīvānā iezvelties un vīniņu pabaudīt.A sievai ar māju, ar bērnuim.
 • annija
  +2 +2 0

  annija

  Simpātiski, jauni cilvēki, plašs dzīvoklis, skaistas bērniem mantas...bet kaut kas tur īsti nebija....
 • mjaa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl