”Nav pareizi no vienas gultas uzreiz lēkt nākamajā.” Mīlas šova Natālija skaidro, kāpēc joprojām ir brīva

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

0 Komentāru
”Nav pareizi no vienas gultas uzreiz lēkt nākamajā.” Mīlas šova Natālija skaidro, kāpēc joprojām ir brīva
PUBLICITĀTES FOTO

Šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” iepazinām Natāliju, kura audzina divus dēlus, rūpējas par kaķeni un ir gana pašpietiekama, lai būtu laimīga arī bez otrās pusītes. Sieviete uzskata, ka viņas dzīves īstā mīlestība ir vēl tikai priekšā, tāpēc ir laiks randiņiem, dejām, skvošam un idilliskiem brīvdienu vakariem ģimenes lokā – vasarā terasē, ziemā pie kamīna.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Natālija atklāj, ka, piedalījusies šovā, vairāk izklaides, ne iepazīšanās nolūkos, bet nekad nevar zināt, kas dzīvē var notikt. Viņa vienkārši ļāvusies.

”Tad jau redzēsim, kā viss sanāks!” Ielūkojies mīlas šova pāra Natālijas un Agra randiņā

Vai, gadiem ejot, sekss attiecībās kļūst labāks? Atbild mīlas šova Agris un Natālija

”Sajūtas pēc šova ir interesantas, vispār pēdējā laikā mana dzīve ir piesātināta ar pozitīviem notikumiem un foršām emocijām,” priecājas Natālija.

Šova dalībniece neslēpj, ka piekritusi randiņa turpinājumam ar Agri divu iemeslu vadīta – Agris ir sakarīgs, interesants vīrietis, ar kuru var parunāties, pajokot un pasmaidīt. Otrkārt, viņai bijis brīvs vakars, kāpēc gan to nepavadīt jauka vīrieša kompānijā, pat ja saproti, ka romantikas tur nav un nebūs.

”Ar kopīgām interesēm un līdzīgu humora izjūtu ir krietni par maz. Šova laiks ir tik liels, lai saprastu vai ir interese kustēties tālāk, vai nav. Man nebija,” izskaidro Natālija.

Saņemot jautājumu par vienu numuriņu viesnīcā un SPA romantiku, Natālija vien pasmejas un saka, ka diezgan sen sapratusi, ka nevar būt laba un saprotama visiem. Viņai nav būtiski, ko domā cilvēki, kuri viņu nepazīst. Katram jau savi ”tarakāni” galvā.

”Sarunas par seksu? Sekss tā ir mūsu ikdiena. Mēs ēdam, guļam, nodarbojamies ar seksu, kāpēc mēs par to nerunājam? Daudzās ģimenēs ir problēmas, jo cilvēki nerunā un ne tikai par seksu. Ticiet man, tā sajūta, kad tu ēd, un tevi filmē arī ir diezgan intīma, bet ar to lielākai daļai nav problēmu dalīties,” smejas Natālija.

Natālija neslēpj, ka joprojām ir brīva sieviete. Sieviete mēdz jokot, ka īpašumtiesības uz viņu vēl neviens nav nostiprinājis.

Šova dalībniece izbauda šo laiku brīvi un nepiespiesti. Viņa iet uz randiņiem, no iepazīšanās aplikācijām izmanto ”Tinder”, bet arī dzīve prot pasniegt negaidītus, patīkamus pārsteigumus.

”Es neuzskatu, ka man neveicas mīlestībā. Domāju, ka viss vēl priekšā! Brīva esmu nedaudz ilgāk par gadu, tā kā tas nav daudz. Uzskatu, ka nav pareizi no vienas gultas uzreiz lēkt nākamajā, jāļauj sev attapties, apdomāt savu dzīvi, salikt mērķus,” tā Natālija.

Natālija domā, ka mīlēt, tas ir tāds visa kopums – vēlēšanās pieskarties, ļauties, uzticēties, rūpēties un dalīties ar emocijām.

”Nav svarīgi kopīgi hobiji, nav svarīgs vecums. Svarīgi, lai kopā ir laimīgāk nekā atsevišķi. Es protu būt laimīga arī viena: man ir dēli, kaķene, savs zemes pleķītis, jumts virs galvas, vasaras brīvdienu rītos kafija terasē, ziemas vakaros vīna glāze pie kamīna,” savas dzīves idilli noraksturo Natālija.

Natālijai patīk gudri vīrieši. Gudrība viņu piesaista. Tādi kungi, kuri prot darīt vairāk nekā solīt un runāt, kas prot sadzirdēt, rūpēties. Sievieti priecē, ja vīrietim ir savi hobiji un rotaļlietas – vienam tā ir makšķere, citam bise, citam auto vai motocikls.

Šova dalībniece apzinās, ka modē ir bārdaini vīrieši, viņu kā potenciālie partneri, šādi kungi ne visai uzrunā, tāpat kā smēķētāji.

Divu dēlu mammai gribētos ticēt, ka viņa nav dāma, kurai tūlīt būs 40 un kura savu dzīvi “noraksta” bērniem. Sākumā bijis grūti atrast laiku sev, bet mēs paši veidojam tabu un likumus.

”Ir daudz vienkāršāk, ja bērni prot tos pašus pelmeņus uzvārīt, tas daudz ko atvieglo. Man paveicās, jo lielajam dēlam patīk gatavot ēst, viņš bieži vien mūs pārsteidz ar ko patiešām garšīgu. Tad var arī aiziet uz kādu deju vai skvoša nodarbību, vai pat randiņu. Iesākumā tas bija viens vakars nedēļā. Šonedēļ tie bija jau trīs,” sajūsminās Natālija.

Gadu gaitā Natālijas dzīvi papildinājuši kosmetologa apmeklējumi un apziņa, ka bez sporta tālāk nekur – viņa ir sākusi skriet.

”Sen nav 20, vai tāpēc jūtos mazāk sievišķīgi – nebūt nē! Es pat teiktu, ka tagad jūtos daudz pārliecinātākā par sevi – mīlu sevi, dzīvi, savu ikdienu,” priecājas Natālija.

0 Komentāru